Verona – Napoli typy, kursy, zakłady (15.08.2022)

Przedostatnim z meczów pierwszej kolejki włoskiej ekstraklasy będzie starcie Stadio Marc'Antonio Bentegodi w Weronie. Czy miejscowi zdołają pokonać faworyzowanych gości ze stolicy Kampanii? Verona – Napoli typy, kursy, zakłady.

Verona – Napoli typy warte uwagi

O tym, jakie Verona – Napoli zakłady należy rozważyć w pierwszej kolejności, dowiecie się z kilku poniższych zdań:

Potrzeba będzie maksimum wysiłku

Podczas kilku poprzednich sezonów Napoli było jednym z tych zespołów, które niemal w ciemno można byłoby typować do zajęcia jednego z trzech czołowych miejsc w stawce. W ostatnim czasie sytuacja ta uległa jednak sporej zmianie. Z drużyny odeszło kilku bardzo ważnych zawodników. Nie zastąpiono ich niestety nikim równie wartościowym. Nawiązanie równorzędnej walki z obiema ekipami z Mediolanu może być zupełnie niewykonalne, aczkolwiek na zespoły pokroju Verony sił i umiejętności powinno w zupełności wystarczyć.

verona-napoli-typy

Verona – Napoli typy na zwycięstwo gości w przynajmniej jednej z połów nie są oczywiście tymi jedynymi. Naszą uwagę przykuła bowiem propozycja związana z ilością rzutów rożnych. Ekipa spod Wezuwiusza w poprzednich rozgrywkach dośrodkowywała z narożnika naprawdę często. Liczymy, że tendencja ta zostanie podtrzymana także w kolejnej kampanii.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Verona – Napoli 1:2
  • Napoli – Verona 1:1
  • Napoli – Verona 1:1

Poprzednia wyprawa Błękitnych do Werony okazała się dość szczęśliwa. W poniedziałek o podobny scenariusz powinno być raczej łatwo. No chyba, że przyjezdni postanowią negatywnie nas zaskoczyć. Tego byśmy jednak zdecydowanie nie chcieli.

Ostatnie mecze Verony

  • Verona – Bari 1:4
  • Verona – Cremonese 4:3
  • Hoffenheim – Verona 3:2

O tym, że początek rozgrywek może być dla zespołu z miasta Romea i Julii stosunkowo trudny idealnie świadczą rezultaty kilku niedawnych sparingów. Choćby jeden punkt wyrwany neapolitańczykom będzie można chyba traktować jako sukces.

Ostatnie mecze Napoli

  • Napoli – Espanyol 0:0
  • Napoli – Girona 3:1
  • Napoli – Mallorca 1:1

Wyniki osiągane w ostatnich meczach przez Azzurrich nie są raczej w stanie zrobić wrażenia na przeciętnym kibicu. Jeśli w nadchodzącej kampanii Zielu i spółka mają walczyć o najwyższe cele, to ich forma musi być dużo, dużo lepsza.

Kiedy, gdzie i o której odbędzie się niedzielny pojedynek?

Rozpoczęcie omawianych zmagań zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 15 sierpnia 2022 roku. Miejscem ich rozgrywania będzie obiekt o nazwie Stadio Marc'Antonio Bentegodi.

Verona – Napoli gdzie obejrzeć ten mecz?

Transmisja na żywo z tej potyczki będzie dostępna na antenie stacji Eleven Sports 1.