Warta – Lech typy, kursy, zakłady i transmisja, gdzie obejrzeć? (PKO Ekstraklasa, 18.09)

W niniejszym materiale przedstawimy wam Warta – Lech typy na mecz PKO Ekstraklasy. Derby Poznania zapowiadają się wręcz fantastycznie. Kto ma większe szanse na odnotowanie triumfu w tym pojedynku?

Warta – Lech typy na derby Poznania

W sercu Wielkopolski dojdzie do derbowego pojedynku dwóch ekip z Poznania. Pewnie wiele osób będzie przeglądać Warta – Lech kursy. Jakie są nasze prognozy w tym kontekście?

Derby Poznania dla Kolejorza?

Pewnie wiele osób zastanawia się Warta – Lech gdzie obejrzeć. Oczywiście w tym tekście podajemy odpowiedź na to pytanie. W pierwszej kolejności chcemy jednak przeanalizować sytuację w ligowej tabeli. Jak dotychczas radziły sobie zespoły ze stolicy Wielkopolski?

Warta - Lech typy

Lech w rozgrywkach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej w tym sezonie nie błyszczy. Kolejorz zaliczył koszmarne wejście w sezon i znajdował się na dnie tabeli. Teraz jest już lepiej – ta ekipa ma 11 punktów, na które złożyły się trzy zwycięstwa, dwa remisy oraz trzy porażki. Lech znajduje się na 11. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy.

Warta Poznań też ma 11 “oczek”, ale rozegrała mecz więcej. Ten zespół trzykrotnie wygrywał, dwa razy podzielił się punktami, a poza tym czterokrotnie musiał uznawać wyższość drużyn przeciwnych. Warta to obecnie 13. siła PKO Ekstraklasy.

A co wydarzy się w derbowym pojedynku? Nasze Warta – Lech typy wskazują na triumf gospodarzy. Na uwadze mamy tutaj choćby to, że Kolejorz wygrał trzy z ostatnich czterech meczów w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej.

Poza tym zakładamy, że obie ekipy będą zdobywać bramki. Lech trafiał do siatki rywala w pięciu poprzednich spotkaniach, a Warta czyniła to w trzech z ostatnich czterech meczów. To bardzo wymowne statystyki.

Bezpośrednie mecze Warta – Lech

  • Warta – Lech 1:2
  • Lech – Warta 2:0
  • Warta – Lech 1:2

Lech Poznań wygrał trzy z ostatnich meczów z Wartą Poznań. Kolejorz ma więc receptę na pokonywanie lokalnego rywala.

Gdzie obejrzeć derby Warta – Lech? Transmisja z meczu

Wiadomo już, że Warta – Lech transmisja pojawi się na Canal+ 4K Ultra, a także Canal+ Sport 3. Przekaz live w internecie znajdziesz na Canal+ online.

Kiedy pojedynek Warty z Lechem?

Mecz już 18 września 2022 roku. Pierwszy gwizdek o 17:30.