Wigry Suwałki – Motor Lublin typy, transmisja, o której godzinie? (eWinner 2. liga baraże o 1. ligę)

Motor Lublin przystępuje do baraży o Fortuna 1. Ligę. W meczu półfinałowym lublinianie zagrają na wyjeździe z Wigrami Suwałki.

Wigry – Motor typy, zakłady i kursy bukmacherskie (25.05.2022)

Emocje już buzują, a to doskonała okazja, żeby sprawdzić przed meczem Wigry Suwałki – Motor Lublin typy bukmacherskie.

Kto awansuje do finału baraży o 1. ligę?

Wigry Suwałki to czwarta drużyna sezonu zasadniczego eWinner 2. ligi, a Motor Lublin zakończył zmagania na piątym miejscu. Wobec tego, obie ekipy zagrają w półfinale baraży o Fortuna 1. ligę. Zwycięzca meczu zmierzy się w wielkim finale ze zwycięzcą pary Ruch Chorzów – Radunia Stężyca. Czy będą to podopieczni Marka Saganowskiego? W regularnym sezonie w Lublinie padł remis 1:1, a w Suwałkach lepsze okazały się Wigry, wygrywając 3:2. Oba mecze były niezwykle zacięte, a to tylko potęguje emocje przed barażem.

wigry motor typy

Warty odnotowania jest fakt, że Motor Lublin tylko raz na dziesięć ostatnich bezpośednich pojedynków potrafił pokonać Wigry. I to zwycięstwo nie miało miejsca w żadnym z dziewięciu ostatnio rozegranych meczy. Podopiecznym Saganowskiego będzie więc w Suwałkach niezwykle ciężko. Zwłaszcza, że Wigry wygrały pięć ostatnich meczy ligowych, a Motor na finiszu rozgrywek eWinner 2. ligi grał mocno w kratkę. Tylko jedno zwycięstwo i dwa remisy w ostatnich pięciu ligowych kolejkach są najlepszym tego potwierdzeniem.

Nie odbieramy jednak szans Motorowi. Ba, uważamy, że w meczu Wigry Suwałki – Motor Lublin może wydarzyć się wszystko, jeżeli chodzi o wynik. Naszym zdaniem wszystko rozstrzygnie się w regulaminowych 90 minutach. Otóż Motor nie zremisował 13 z 15 ostatnio rozegranych meczy. Możesz też pokusić się o zakłady na to, że tylko jedna drużyna strzeli bramki. Aż w 6 z 10 ostatnich wyjazdowych meczy Motoru Lublin tylko jedna drużyna bądź żadna nie strzelała goli.

Kiedy i gdzie obejrzeć Wigry Suwałki – Motor Lublin? Transmisja na żywo

Z meczu Wigry – Motor transmisja będzie dostępna na otwartym kanale TVP Sport. Transmisja internetowa na stronie oraz w aplikacji tego medium. Początek meczu zaplanowano na 25 maja, o godzinie 20:30. Zwycięzca awansuje do finału baraży o 1. ligę.

0 0 votes
Article Rating