Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy i kursy

Na zakończenie 22. serii gier w PKO Ekstraklasie, krakowska Wisła zmierzy się z Górnikiem Łęczna.

Typy na spotkanie Wisła Kraków – Górnik Łęczna (21.02.2022)

Częstuj się, poniżej znajdziesz trzy darmowe na Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy bukmacherskie.

Wisła Kraków - Górnik Łęczna typy

Jerzy Brzęczek w roli ratownika krakowskiej Wisły

Wisła Kraków jest coraz bliżej ligowego dna, a dwa pierwsze mecze rundy wiosennej w wykonaniu Białej Gwiazdy były, co tu owijać w bawełnę, fatalne. Wisła bez stylu przegrała 0:2 z Rakowem i 0:1 ze Stalą Mielec. W konsekwencji władze kluby zwolniły trenera, a nowym szkoleniowcem został Jerzy Brzęczek. To powrót do trenerskiego rzemiosła po bądź, co bądź, udanej (choć nie pokazywał tego styl gry) przygodzie z reprezentacją Polski. Najbliższe mecze są więc nie tylko kluczowe w kontekście utrzymania dla Wisły Kraków, ale też dla Jerzego Brzęczka. To prawdziwy sprawdzian do pokazania trenerskich umiejętności, w które co niektórzy powątpiewają.

Czy w Wiśle zadziała efekt nowej miotły i będziemy widzieć już pierwsze efekty pracy Brzęczka? Tego się spodziewamy. Stąd nasze na Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy na wygraną gospodarzy. Oczywiście podpieramy to też statystykami. Biała Gwiazda u siebie lubi grać z rywalami z Łęcznej. Wisła Kraków wygrała 6 z 7 bezpośrednich pojedynków na własnym terenie z Górnikiem, nie przegrywając żadnego.

Kolejne na Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy? Prosimy bardzo. Naszym zdaniem warto postawić, że obie strzelą gola. Taka sytuacja miała miejsce w każdym, z trzech ostatnich bezpośrednich pojedynków.

Nieco odważniejszym typerom polecamy zakład łączony, na wygraną Wisły oraz over 2.5 gola. Dodajmy, że w każdym z trzech ostatnich bezpośrednich meczy padały co najmniej 4 gole, więc obie ekipy lubią postrzelać.

Jak widać też, Wisła przegrała trzy ostatnie mecze, a Łęczna zremisowała. Któraś z ekip może zatem przełamać się.

Ostatnie bezpośrednie spotkania 
Górnik Łęczna – Wisła Kraków 1:3
Górnik Łęczna – Wisła Kraków 3:1
Wisła Kraków – Górnik Łęczna 3:2
Ostatnie mecze Wisły Kraków
Wisła Kraków – Stal Mielec 0:1
Raków Częstochowa – Wisła Kraków 2:0
Wisła Kraków – Banik Ostrawa 1:3
Ostatnie mecze Górnika Łęczna
Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław 1:1
Warta Poznań – Górnik Łęczna 1:1
Górnik Łęczna – Novi Pazar 0:0

Sytuacja kadrowa

Błaszczykowski, Plewka i Uryga to nieobecności po stronie Wisły Kraków. W szeregach Górnika Łęczna nie zobaczymy z kolei zawieszonego Szcześniaka.

Zobacz typy na Raków Częstochowa – Wisła Płock.

Wisła Kraków – Górnik Łęczna transmisja

Mecz już w poniedziałek 21 lutego 2022 roku, o godzinie 18:00. Transmisja na Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Interesują Cię zakłady? Typy i kursy na mecz Wisła – Górnik znajdziesz we wstępie tekstu.

FAQ

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Wisła Kraków wygrała 3:1 (sierpień 2021)

  • Czy zagra Błaszczykowski?

Nie. Jest kontuzjowany.

0 0 votes
Article Rating