Wisła Płock – Lechia typy i kursy ✔️ 17.12.2021

Wisła Płock na swoim terenie osiąga wyniki jak z nut. Czy Lechia Gdańsk będzie w stanie zdobyć Płock?

Zapowiedź i typy Wisła Płock – Lechia Gdańsk

Zapoznaj się z trzema darmowymi prognozami bukmacherskimi przed nadchodzącym meczem.

Wisła Płock Lechia typy

Płock wciąż pozostanie niezdobyty?

Stadion Wisły Płock jest niepokonany od 10 ligowych spotkań. W tym czasie miejscowa Wisła wygrała osiem z nich i zremisowała dwa. Trudny teren spróbuje podbić Lechia Gdańsk, która nie ma jednak ostatnio dobrej passy wyjazdowej. Gdańszczanie nie wygrali dwóch ostatnich meczy wyjazdowych w lidze, przegrywając ostatni wyjazd aż 1:5 z Pogonią Szczecin.

Lechia wygrała za to każdy z trzech ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko Wiśle Płock. Mając na uwadze wcześniejszą, ale i tą statystykę, przygotowaliśmy na mecz Wisła Płock – Lechia typy na podwójną szansę. Stawiamy zakłady na zwycięstwo Wisły bądź remis.

Nasze kolejne przed spotkaniem Wisła Płock – Lechia typy dotyczą goli z obu stron. Sądzimy, że gole będzie strzelać tylko jedna drużyna lub nikt. Dlaczego? Otóż w 4 z ostatnich 5 bezpośrednich meczy na listę strzelców wpisywała się właśnie tylko jedna drużyna.

Będąc konsekwentnymi w odniesieniu do dwóch pierwszych typów, stawiamy też na poniżej 2.5 gola w meczu. Tylko w 1 z 3 ostatnich meczy Wisły Płock na własnym stadionie padło więcej, niż 2.5 bramki. Podobnie sytuacja wygląda też, jeżeli chodzi o trzy ostatnie bezpośrednie spotkania Wisła Płock – Lechia Gdańsk.

Sytuacja kadrowa przed Wisła Płock – Lechia Gdańsk

Na ten moment nie mamy żadnych nowych doniesień o kontuzjach w zespole czy to trenera Bartoszka czy Kaczmarka. To oznacza, że na mecz Wisła Płock – Lechia składy powinny być najsilniejsze i możemy spodziewać się naprawdę ciekawej rywalizacji.

Ostatnie rezultaty

Wisła Płock w ostatniej kolejce pokonała 1:0 Legię Warszawa, co sprawiło, że z ekipą Wojskowych pożegnał się trener Marek Gołębiewski. Lechia przegrała u siebie 1:2 z Jagiellonią Białystok. Lechia w nadchodzącym meczu spróbuje utrzymać pozycję na ligowym podium, a płocczanie będą chcieli pójść za zwycięskim ciosem i zbliżyć się do niego.

Historia bezpośrednich meczy

Ostatni bezpośredni mecz Wisły z Lechią miał miejsce w sierpniu tego roku. W spotkaniu PKO Ekstraklasy lepsza 1:0 okazała się Lechia Gdańsk, a samobójcze trafienie zanotował Kocyła. Dodajmy, że Lechiści wygrali 4 z 5 ostatnich bezpośrednich spotkań, a jedno z nich padło łupem Wisły Płock.

Gdzie z meczu Wisła Płock – Lechia Gdańsk transmisja?

Wisła Płock  – Lechia transmisja na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra. Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie im. Kazimierza Górskiego rozbrzmi punktualnie o 20:30.

Tutaj warto postawić zakłady

Przejrzeliśmy i porównaliśmy bukmacherów na mecz Wisła Płock – Lechia. Typy, które zaprezentowaliśmy we wstępie tekstu możesz przelać na kupon w Betfan, STS bądź PZBuk. Tam naszym zdaniem są najlepsze na Wisła Płock – Lechia kursy bukmacherskie.

FAQ

  • Jak wygląda historia bezpośrednich meczy?

Lechia Gdańsk wygrała trzy ostatnie spotkania z Wisłą Płock. Nafciarze wygrali tylko jeden z pięciu ostatnich bezpośrednich meczy.

  • Gdzie najlepiej obstawiać?

Nasze typy oraz porównanie kursów bukmacherskich na Wisła Płock – Lechia Gdańsk znajdziesz w przygotowanej zapowiedzi meczu.

0 0 votes
Article Rating