Wisła Płock – Miedź typy, kursy, przewidywania (08.08.2022)

Gdyby ktoś powiedział nam przed inauguracją bieżących rozgrywek, że liderem tabeli choćby przez moment będą popularni Nafciarze, to z całą pewnością wzięlibyśmy go za szaleńca. Znakomita dyspozycja płocczan zdaje się aczkolwiek nadal nie mieć końca. Czy kolejne trzy oczka uda im się dopisać do swojego konta tuż po końcowym gwizdku batalii z podopiecznymi Wojciecha Łobodzińskiego? Wisła Płock – Miedź typy, kursy, przewidywania.

Najlepsze Wisła Płock – Miedź typy

Oto jakie Wisła Płock – Miedź zakłady wymagają tym razem naszym skromnym zdaniem szczególnej uwagi:

Nieoczekiwanie bohaterowie

Obaj od wielu lat grają już na najwyższym polskim szczeblu rozgrywkowym. Doświadczenia więc z pewnością im nie brakuje. Szczególnie za tym drugim ciągnie się łatka niespełnionego talentu. Jest w tym sporo racji, ale początek tegorocznej kampanii jest znakiem, że być może nie wszystko jest w jego przypadku stracone. O jakich graczach mowa. Oczywiście o Łukaszu Sekulskim oraz Rafale Wolskim. To właśnie Ci dwaj zawodnicy odpowiadają w dużej mierze za bieżące sukcesy Nafciarzy. Mamy przeczucie, że pokonanie golkipera Miedzi również nie powinno sprawić im większych problemów.

wisla-plock-miedz-typy

Wisła Płock – Miedź kursy na zwycięstwo gospodarzy są chyba tym razem warte zdecydowanego ryzyka. Obie ekipy zanotowały bowiem zupełnie inne wejście w nowy sezon. Na wielkie niespodzianki nie ma więc chyba co liczyć. Należy jednak jednocześnie mieć z tyłu głowy, że cały czas mowa o naszej rodzimej ekstraklasie. Tu dzieją się piłkarskie cuda. Tak było od zarania dziejów i tak rzecz jasna jest nadal.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Miedź – Wisła 3:2
  • Miedź – Wisła 2:1
  • Wisła – Miedź 2:2

Nie ma chyba kibica, który nie lubiłby spotkań obfitych w ciekawe sytuacje podbramkowe. Miejmy nadzieję, że średnia bramek z kilku poprzednich potyczek zostanie w przypadku tej pary nadal podtrzymana. Huczne zakończenie czwartej serii gier jest jak najbardziej wskazane.

Ostatnie mecze Wisły

  • Lech – Wisła 1:3
  • Wisła – Zoria 2:3
  • Warta – Wisła 0:4

Formy płocczanom może pozazdrościć właściwie każda z ekstraklasowych drużyn. Trzeba uczciwie powiedzieć, że Pavol Stano przygotował swoich podopiecznych do nowego sezonu wręcz wzorowo. Pewną skazą na ich ostatnich dokonaniach jest nieznaczna przegrana z Zorią Ługańsk. Było to jednak tylko spotkanie towarzyskie. W rywalizacji ligowej powinno być już zdecydowanie lepiej.

Ostanie spotkania Miedzi

  • Miedź – Warta 1:2
  • Radomiak – Miedź 1:1
  • Liberec – Miedź 3:0

Kibice w Legnicy wciąż czekają na premierowe zwycięstwo swoich pupili. Z całą pewnością kiedyś się go doczekają. Niewiele wskazuje jednak na to, że będzie to miało miejsce już podczas poniedziałkowej rywalizacji w Płocku.

Kiedy i gdzie odbędzie się mecz Wisła Płock – Miedź?

Oficjalne rozpoczęcie spotkania Wisła Płock – Miedź Legnica zaplanowano na godz. 19:00 w dniu 8 sierpnia 2022r. Miejscem jego rozegrania będzie oczywiście Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

Gdzie obejrzeć Wisła Płock – Miedź?

Omawiany pojedynek będzie transmitowany na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3.

Zainteresowanym podrzucamy także odnośnik do krótkiej analizy starcia pomiędzy GKS-em Tychy a Podbeskidziem.