Wisła Płock – Warta Poznań typy, zakłady, kursy bukmacherskie i transmisja

Sobotnie popołudnie w Płocku przyniesie nam mecz drużyn ze środkowej części ligowej tabeli.

Najlepsze typy na potyczkę Wisła Płock – Warta Poznań (07.05.2022)

Przygotowaliśmy z okazji pojedynku Wisła Płock – Warta Poznań typy, które pomogą w obstawianiu.

 Jak zakończy się pojedynek w Płocku?

Przeanalizujcie przedstawione przez nas na potyczkę Wisła Płock – Warta Poznań typy. Uwzględniliśmy w nich aktualną formę prezentowaną przez zespoły, absencje czy historię bezpośrednich starć. Naszym zdaniem przedstawione przez nas opcję mają szansę się sprawdzić i postaramy się poniżej podać kilka argumentów.

wisła płock warta poznań typy

Sezon 2021/22 wkracza w końcową fazę. Wisła znajduje się w komfortowej sytuacji, poznaniacy nadal czują na sobie oddech rywali, płocczanie zajmują 6 miejsce z dorobkiem 45 punktów i bilansem 14 wygranych, 3 remisów i 14 porażek. Poznaniacy w tym sezonie spisują się nieco gorzej, niż w poprzednim, ale 9 zwycięstw, 9 remisów i 13 porażek pozwala zajmować obecnie 11 lokatę.

Bardzo ciekawe wydają się być przed pojedynkiem Wisła Płock – Warta Poznań kursy odnośnie wygranej drużyny gości. Naszym zdaniem poznaniacy mają realne szanse na triumf w sobotnim pojedynku. Analizują historię bezpośrednich spotkań rozegranych przez obydwa zespoły widzimy, że drużyna ze stolicy Wielkopolski triumfowała w 4 z 5 takich pojedynków. Naszym zdaniem, potyczka w Płocku może być bardzo ciekawym widowiskiem pełnym bramek. Uważamy, że nie tylko poznaniacy trafią do siatki. Przeglądając statystyki spotkań rozegranych przez Wisłę na własnym obiekcie widzimy, że Nafciarze w 4 z 5 pojedynków zdobywali bramki.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Warta Poznań – Wisła Płock 1:2
 • Warta Poznań – Wisła Płock 2:0
 • Wisła Płock – Warta Poznań 1:3

Ostatnie mecze Wisły Płock

 • Termalica -Wisła Płock 1:0
 • Wisła Kraków – Wisła Płock 3:4
 • Wisła Płock – Lech Poznań 0:1

Ostatnie mecze Warty Poznań

 • Warta Poznań – Piast Gliwice 2:3
 • Lechia Gdańsk – Warta Poznań 2:0
 • Stal Mielec – Warta Poznań 0:1

Kontuzje i zawieszenia

Przed sobotnim pojedynkiem z obu obozów docierają do nas informacje o kontuzjach. W drużynie Wisły nie zagrają Warchoł i Zbozień, niepewny jest występ Rasaka. Do Płocka z Poznania nie udadzą się Kieliba i Pleśnierowicz. Pod znakiem zapytania stoi obecność Szmyta. Jak wpłynie to na obraz gry w meczu Wisła Płock – Warta Poznań? Typy na ten pojedynek znajdziecie powyżej.

Wisła Płock – Warta Poznań transmisja spotkania

Początek meczu w Płocku w sobotę, 7 maja o godzinie 15:00. Relacja w telewizji przeprowadzona będzie na kanałach Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Ponadto z meczu Wisła Płock – Warta Poznań transmisja online dostępna będzie na platformach Polsat Box Go, Player.pl czy CANAL+ online. Wszyscy, którzy zdecydują postawić się na pojedynek Wisła Płock – Warta Poznań zakłady nasze przewidywania znajdą powyżej.

FAQ

 • Jak zakończył się ostatni bezpośredni mecz?

W rozegranym 20 listopada 2021 roku pojedynku w Grodzisku Wielkopolskim triumfowała drużyna Wisły Płock 2:1.

 • Kto nie zagra?

W spotkaniu nie zagrają Warchoł, Zbozień, Kieliba i Pleśnierowicz. Niepewny jest występ Rasaka i Szmyta.

Zobacz także, co kroi się w meczu Śląska z Pogonią.