Wisła Puławy – Motor Lublin typy, zapowiedź, transmisja, kiedy, o której mecz?

Motor Lublin jest już pewny gry w barażach o Fortuna 1. Ligę. Zanim jednak rozpoczną się decydujące mecze, trzeba jeszcze dokończyć ligowy sezon. W ostatniej kolejce eWinner 2. ligi, lublinianie zagrają na wyjeździe z Wisłą Puławy.

Typy przed Wisła Puławy – Motor Lublin (22.05.2022)

Spójrz na to, jakie przygotowaliśmy na mecz Wisła Puławy – Motor Lublin typy bukmacherskie.

Czas podtrzymać dobrą serię

W tym meczu to właśnie ekipę Motoru Lublin upatrujemy jako faworytów. Zanim jednak przeanalizujemy nasze na Wisła Puławy – Motor Lublin typy, warto rzucić okiem na to, jaką formę prezentują oba zespoły.

wisła puławy motor lublin typy

Lublinianie zajmują w tabeli czwarte miejsce i po zakończeniu tego meczu mogą rozpoczynać przygotowania do fazy play-off, w walce o Fortuna 1. Ligę. Puławianie klasyfikowani są z kolei na 12. miejscu, co oznacza bezpieczną lokatę, niezagrożoną ani awansem, ani też spadkiem. W ostatniej kolejce Wisła Puławy zremisowała 3:3 z Pogonią Siedlce. Motor Lublin podzielił się punktami z Radunią Stężyca (2:2) i dla podopiecznych Marka Saganowskiego był to drugi remis z rzędu.

Skąd na Wisła Puławy – Motor Lublin typy na wygraną gospodarzy? Przede wszystkim, gołym okiem widać, że lublinianie grają lepszą piłkę. Poza tym, Motorowi leży niedzielny rywal i to bardzo. W czterech ostatanich bezpośrednich meczach, cztery razy wygrywał właśnie Motor Lublin. Ostatni bezpośredni pojedynek zakończył się wygraną lublinian 4:1. Wcześniejszy 3:1, a jeszcze wcześniejszy 4:1. Jak widać, przed nadchodzącym meczem mało argumentów przemawia za Wisłą Puławy, ale oczywiście nie można odbierać gospodarzom szans na zwycięstwo czy remis. My jednak stawiamy na pewną wygraną Motoru Lublin.

Gdzie obejrzeć Wisła Puławy – Motor Lublin? Transmisja na żywo

Niestety, wiele wskazuje na to, że meczu Wisła Puławy – Motor Lublin nie zobaczymy w telewizji. Spotkanie na żywo będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji online, którą przygotuje bukmacher eWinner w swojej aplikacji. Pobierz ją, a przy okazji zgarnij bonus na start. Dodajmy, że początek meczu w Puławach o godzinie 12:30.

Zweryfikowana
610 zł
MAXBET
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
  • Bonus na start: 610 zł
  • Bonus od 2 wpłaty: + 50% aż do 500
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu
5 1 vote
Article Rating