Włochy – Anglia typy, kursy oraz zakłady, gdzie oglądać spotkanie na żywo? (Liga Narodów, 23.09.2022)

Tak sensacyjnego lidera po rozegraniu czterech spotkań w grupie trzeciej nie spodziewał się absolutnie nikt. Zespoły, które miały bić się o awans do fazy finałowej, toczą w tej chwili bój o utrzymanie. Kto będzie bliżej pozostania w piłkarskiej elicie po ostatnim gwizdku piątkowego pojedynku? Włochy – Anglia gdzie obejrzeć, typy, kursy, zakłady.

Włochy – Anglia typy bukmacherskie

Sprawdźcie, jakie Włochy – Anglia typy powinny znaleźć się na Waszych kuponach:

Powtórka niemożliwa

Czerwcową potyczkę pomiędzy reprezentacjami Anglii oraz Włoch ciężko nazwać piłkarskim spektaklem. Sporo fauli i częstego przerywania gry oraz zupełny brak goli. Tamto starcie śmiało można byłoby określić antyreklamą futbolu. W piątkowy wieczór o taki scenariusz może być już dużo trudniej. Przede wszystkim z uwagi na fakt, iż Synowie Albionu potrzebują punktów jak tlenu. Zaledwie dwa oczka oraz ostatnie miejsce w grupie to wynik, który absolutnie ich nie zadowala. Walka o wywalczenie przynajmniej remisu będzie zatem trwała od pierwszej do ostatniej minuty.

wlochy-anglia-typy

Gospodarze nie powinni zostawić raczej huraganowych ataków podopiecznych Roberto Manciniego bez odpowiedzi. To zupełnie nie w stylu aktualnych piłkarskich mistrzów Europy. Oprócz licznych napomnień kibice zgromadzeni na Stadio Giuseppe Meazza powinni więc być świadkami co najmniej kilku trafień. Miejmy nadzieję, że po każdej ze stron.

Bezpośrednie mecze Włochy – Anglia

  • Anglia – Włochy 0:0
  • Włochy – Anglia 2:1
  • Anglia – Włochy 1:1

Historia bezpośrednich zmagań pomiędzy oboma reprezentacjami jest niezwykle długa i interesująca. Tak się składa, że w kilku poprzednich starciach emocji było jednak jak na lekarstwo. Liczymy po cichu na delikatną zmianę. Wszak Anglicy znajdują się aktualnie na ostatnim miejscu w grupie i widmo spadku do dywizji B bardzo poważnie zaczyna zaglądać im w oczy.

Kiedy i o której mecz Włochy – Anglia?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 23 września 2022 roku.

Gdzie oglądać Włochy – Anglia?

Ze spotkania Włochy – Anglia transmisja będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport.

Zainteresowanych zachęcamy także do sprawdzenia naszych pozostałych analiz. W jednym z ostatnich tekstów poruszyliśmy np. nieco bliżej tematykę pojedynku pomiędzy Francuzami a reprezentacją Austrii.