Polska – Chorwacja typy, zakłady, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek 2022? (23.09.2022)

Dobre wejście w turniej może być niezwykle istotne zarówno w kontekście późniejszego układu sił w tabeli, jak i samego nastawienia podopiecznych Stefano Lavariniego. Czy gładkie 3:0 jest zatem w zasięgu reprezentantek naszego kraju? Polska – Chorwacja zakłady bukmacherskie, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek?

Polska – Chorwacja typy i zakłady bukmacherskie

Oto najciekawsze POLSKA – Chorwacja typy, jakie udało nam się znaleźć w ofertach legalnych polskich bukmacherów:

Nieznaczny opór

Przy całej sympatii do naszych reprezentantek oraz mając na względzie wrodzony patriotyzm jakoś ciężko nam uwierzyć w wielki sukces Biało-czerwonych podczas światowego czempionatu. Obecnej kadrze do “Złotek” Andrzeja Niemczyka jest niestety bardzo daleko.

O ile pokonanie ekipy pokroju Chorwacji czy też Tajlandii nie powinno sprawić im jakiegoś większego problemu, o tyle po rywalizacji z Turcją czy też Dominikaną nie spodziewamy się raczej fajerwerków.

polska-chorwacja-typy

Cel na bój z Chorwatkami jest jeden – pewna wygrana i spokojne przygotowanie do meczu z Tajlandią. Zuzanna Górecka i spółka chciałby zapewne, aby zwycięstwo to przyszło jak najmniejszym nakładem sił, jednak obawiamy się, że tak łatwo raczej nie będzie. Nasze Polska – Chorwacja typy przewiduję, że w meczu dojdzie co najmniej do czterech setów. Oby na koniec partii numer cztery to ręce podopiecznych Stefano Lavariniego powędrowały ku górze.

Ostatnie starcia Polska – Chorwacja

  • Chorwacja – Polska 0:3
  • Polska – Chorwacja 4:1
  • Polska – Chorwacja 3:0

Przebieg kilku ostatnich potyczek pomiędzy obiema reprezentacjami stawia Polki w roli faworytek. Czy słusznie? Czas pokaże.

Gdzie oglądać Polska – Chorwacja? Transmisja

Relacja na żywo ze spotkania Polska – Chorwacja będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP2.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Chorwacja kiedy i o której?

Spotkaniem, od którego rozpoczyna się rywalizacja na siatkarskim mundialu jest mecz Polska – Chorwacja. Siatkówka MŚ kobiet 2022 startują oficjalnie 23 września i to właśnie pojedynek z udziałem Biało-czerwonych inauguruje te zmagania. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 18:00.

Polska vs Chorwacja gdzie mecz?

Batalia z Chorwacją zostanie rozegrana w holenderskim Arnhem. Później Polki przeniosą się już na ziemię ojczystą i tam rozegrają co najmniej cztery pozostałe mecze grupowe.