Zagłębie Lubin – Śląsk typy i kursy bukmacherskie (15.07.2022)

Zagłębie Lubin na inaugurację PKO Ekstraklasy zmierzy się ze Ślaskiem Wrocław. Co czeka nas w tym spotkaniu? Sprawdź nasze typy i analizy.

Zagłębie Lubin – Śląsk typy przedmeczowe (15.07)

Spójrz na przygotowane przez nas Zagłębie Lubin – Śląsk typy i odpowiadające im kursy. Warto zastanowić się nad wysłaniem zakładów.

Zacięty pojedynek na inaugurację sezonu?

Mecz Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław będzie drugim piątkowym meczem 1. kolejki PKO Ekstraklasy w sezonie 2022/23. Nie mamy wątpliwości, że naprzeciw siebie staną dwie drużyny o zbliżonym potencjale, które w tym sezonie będą chciały poprawić osiągnięcie z poprzedniej kampanii ligowej. Zagłębie kończyło sezon na 13. miejscu, a Śląsk na ostatnim bezpiecznym, a więc 15. To zdecydowanie poniżej ambicji tych klubów i oczekiwań kibiców. Czego możemy więc spodziewać się w spotkaniu Zagłębie Lubin – Śląsk? Typy, które wystawiliśmy sugerują, że będzie to zacięta konfrontacja. I takiej też oczekujemy.

Zagłębie Lubin Śląsk typy

Warto zauważyć, że 2 z 3 ostatnich bezpośrednich pojedynków Zagłębie Lubin ze Śląskiem Wrocław kończyło się remisami. W dodatku bezbramkowymi. To kierunek, który naszym zdaniem warto obrać, sprawdzając na Zagłębie Lubin – Ślask kursy i wysyłając zakłady. Stawiamy odważnie na remis po wysokim kursie, a w dodatku na under 2.5 gola. Na inagurację ligi nikt nie będzie chciał ryzykować, a u progu nowego sezonu, celowniki mogą być jeszcze niewyregulowane. Obie ekipy mają za sobą udane spotkania kontrolne, co dodatkowo powinno pozytywnie wpłynąć na zaciętość zbliżającego się widowiska.

Ciekawie wygladają transfery w obu zespołach. Do Zagłębia Lubin trafili między innymi Jarosław Jach i Tomasz Makowski, a Śląsk Wrocław pozyskał Johna Yeboaha i Nahuela Leivę.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Śląsk – Zagłębie Lubin 0:0
  • Zagłębie Lubin – Śląsk 1:3
  • Śląsk – Zagłębie Lubin 0:0

Jak już wspomnieliśmy, dwa z trzech ostatnich meczy zakończyło się bezbramkowymi remisami.

Ostatnie mecze Zagłębia Lubin

  • Zagłębie Lubin – Aalborg 3:1
  • Zagłębie Lubin – Chrobry 1:0
  • Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 3:0

Miedziowi wygrali trzy z trzech ostatnich sparingów. Warto zauważyć, że tylko w jednym meczu stracili gola.

Ostatnie mecze Śląska Wrocław

  • Gorica – Śląsk 1:1
  • Zalaegerszeg – Śląsk 2:3
  • Radomlje – Śląsk 1:2

Śląsk wygrał 2 z 3 ostatinich sparingów, remisując z Goricą.

Kiedy i o której mecz Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław?

Spotkanie 1. kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane 15 lipca, a więc w piątek. Początek meczu Zagłębie Lubin – Śląsk o godzinie 20:30.

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław?

Chcąc sprawdzić, czy wchodzą nasze Zagłębie Lubin – Śląsk typy, możesz oglądać mecz na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra. Transmisja online na Canal+ Online. Liczymy na arcyciekawe i wyrównane widowisko.

Zobacz też typy na mecz Termaliki z Odrą.