Industria Kielce – Telekom Veszprem typy i kursy (18.05.2023)

Nie tylko Wisła Płock doznała remisu podczas pierwszego ze spotkań ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. W podobnej sytuacji znalazła się także drużyna z Kielc. Jak zatem może przebiegać starcie rewanżowe? Sprawdźcie nasze Industria Kielce – Telekom Veszprem typy wraz z paroma słowami analizy.

Industria Kielce – Telekom Veszprem typy i przewidywania

W przeciwieństwie do rywalizacji z udziałem Wisły Płock w dwumeczu Industrii Kielce to ekipa z województwa świętokrzyskiego była raczej od samego początku typowana do gry w kolejnej fazie zmagań. Scyzoryki pomimo sporych problemów finansowych w bieżących rozgrywkach praktycznie na całej ich przestrzeni radziły sobie wyjątkowo dobrze. Duża w tym zasługa Talanta Dujshebaeva, ale głównymi autorami sukcesu są oczywiście sami zawodnicy

Gra Arkadiusza Moryto i spółki sprzed tygodnia przekonała nas do tego stopnia, że w sekcji Industria Kielce – Telekom Veszprem typy musieliśmy umieścić propozycję na wygraną gospodarzy. Czy była to dobra decyzja? O tym przekonamy się już niebawem.

kielce-weszprem-typy

Drugą i chyba nieco bezpieczniejszą opcją będzie zakład na over strzelonych bramek. Wystarczy szybki rzut oka na historię bezpośrednich starć obu ekip, by dojść do wniosku, że istnieje naprawdę spora szansa na pozytywne rozstrzygnięcie takiej opcji.

Na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje, w których to gracze obydwu drużyn nie zdołali pokryć zaproponowanej linii. Trzymajmy więc kciuki, aby to nie był ten kolejny pechowy raz, kiedy to nagle zdarzy im się zapomnieć o tym, że do pewnej wygranej potrzebne jest rzucenie przynajmniej kilku punktów więcej od przeciwnika.

Industria Kielce – Telekom Veszprem bezpośrednie mecze

W przeszłości drogi obydwu zespołów krzyżowały się już wielokrotnie. Oto rezultaty trzech ostatnich takich pojedynków:

  • Veszprem – Kielce 29:29
  • Veszprem – Kielce 35:37
  • Veszprem – Kielce 35:33

Kiedy, o której i gdzie oglądać Industria Kielce – Telekom Veszprem? Transmisja

Im bliżej do rozpoczęcia samego spotkania, tym więcej pojawia się pytań w stylu, kiedy Industria Kielce – Telekom Veszprem i o której godzinie? Wedle aktualnie obowiązującego harmonogramu pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 18:45 w dniu 18 maja bieżącego roku. Relacja live oczywiście na antenach stacji Eurosport 1.