Orlen Wisła Płock – Fuchse typy | 16.11.2021

We wtorek ekipę z Płocka czeka trudna przeprawa w EHF European League. Polski zespół zmierzy się ze szczypiornistami z Berlina. Na jakie Orlen Wisła Płock – Fuchse typy warto zwrócić uwagę?

Orlen Wisła Płock vs. Fuchse Berlin: na tych typach bukmacherskich warto zawiesić oko

Pojedynek Wisły Płock z Fuchse Berlin zapowiada się pasjonująco. Z pewnością nie zabraknie takich, którzy z uwagą będą analizować Orlen Wisła Płock – Fuchse kursy u bukmacherów. Specjalnie dla tych osób przygotowaliśmy ciekawe propozycje.

Orlen Wisła Płock - Fusche Berlin typy

Wygrana Wisły

Teoretycznie „Nafciarze” nie są faworytem tego spotkania. Wydaje się jednak, że mają na tyle mocny skład i dobrą formę, że mogą utrzeć nosa zespołowi ze stolicy Niemiec. Podsuwając takie Orlen Wisła Płock – Fuchse Berlin typy pamiętamy o tym, że Wisła wygrała pięć ostatnich spotkań. Berlińscy szczypiorniści dwa z ostatnich pięciu meczów przegrali.

Co najmniej 29 bramek Wisły

Przewidujemy, że Wisła trochę tutaj porzuca. Uważamy, że są spore szanse, iż płocczanie zakończą ten pojedynek z dorobkiem co najmniej 29 trafień. Takie Orlen Wisła Płock – Fuchse Berlin typy uzasadniamy tym, że „Nafciarze” w dwóch ostatnich meczach EHF European League przekraczali granicę 29 bramek.

To będzie zacięty mecz

Generalnie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że pojedynek Wisły z Fuchse Berlin będzie niezwykle interesujący.

Tabela grupy A EHF European League sygnalizuje to, że obie ekipy mają zbliżony potencjał. Wisła wygrała oba dotychczasowe mecze, a jej bilans bramkowy to 68:52. Fuchse też ma komplet zwycięstw i bilans 68:53.

Kiedy, o której i gdzie Orlen Wisła Płock – Fuchse Berlin transmisja?

Spotkanie Wisła – Fuchse już we wtorek (16 listopada) o 20:45 w Płocku. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 1. Emocji nie zabraknie!

Ważne pytania na temat meczu

  • Kto jest faworytem?
    Trudno jednoznacznie wskazać faworyta. To będzie zacięty mecz.
  • Gdzie obstawiać?
    Polecamy Fortunę i STS. Ci bukmacherzy gwarantują wysokie kursy i bogatą ofertę.