Polska – Arabia Saudyjska typy kursy, kiedy, gdzie oglądać? (MŚ piłkarzy ręcznych 2023)

W fatalnej sytuacji znalazła się reprezentacja Polski. Po dwóch spotkaniach w ramach mistrzostw świata w piłce ręcznej biało-czerwoni nie mają na koncie ani jednego punktu. Przed kolejnym meczem prezentujemy atrakcyjne Polska – Arabia Saudyjska typy.

Polska – Arabia Saudyjska typy bukmacherskie (16.01.2023)

Zaczęło się całkiem nieźle. W pierwszym spotkaniu MŚ w piłce ręcznej 2023 biało-czerwoni stoczyli zacięty pojedynek z Francuzami. Co prawda ostatecznie przegrali 24:26, ale ten mecz na pewno rozbudził nadzieje wśród polskich kibiców.

Polska - Arabia Saudyjska typy

Niestety, 14 stycznia zostały one brutalnie zweryfikowane. Tego dnia podopieczni Patryka Rombla zagrali beznadziejnie i przegrali ze Słowenią 23:32. Był to niewątpliwie mocny cios w kierunku polskiej reprezentacji. Chyba nikt nie spodziewał się, że może wypaść aż tak blado.

Analizując Polska – Arabia Saudyjska kursy, warto mieć na uwadze to, że najbliższy rywal Polaków to outsider naszej grupy. Do tej pory ta drużyna dwukrotnie wyraźnie przegrywała. Najpierw ze Słowenią (19:33), a potem z Francuzami (23:41).

Nikogo więc chyba nie dziwią Polska – Arabia Saudyjska typy na triumf biało-czerwonych. Zwycięstwo Polaków w tym spotkaniu jest wręcz obowiązkiem. Arabię Saudyjską pokonywaliśmy w trzech ostatnich pojedynkach i tym razem powinno być tak samo. Wątpliwe jednak, by Polska wygrała większą różnicą niż 12 bramek.

Ewentualna porażka podopiecznych Patryka Rombla byłaby tutaj czymś więcej niż kompromitacją. Biało-czerwoni muszą się zebrać po dwóch przegranych i zagrać dobry mecz na przełamanie. Rywal wydaje się wręcz pod to skrojony.

Bezpośrednie mecze Polska – Arabia Saudyjska

Do ostatniego pojedynku biało-czerwonych z Arabią Saudyjską doszło 5 stycznia 2019 roku. Wtedy reprezentacja Polski odnotowała triumf 28:19.

  • Polska – Arabia Saudyjska 28:19
  • Polska – Arabia Saudyjska 32:13
  • Arabia Saudyjska – Polska 14:28

Kiedy mecz Polska – Arabia Saudyjska? O której godzinie?

Pojedynek reprezentacji Polski z Arabią Saudyjską został zaplanowany na 16 stycznia 2023 roku. Warto odnotować również, że Polska – Arabia Saudyjska godzina rozpoczęcia rywalizacji to 20:30.

Gdzie oglądać mecz Polska – Arabia Saudyjska? Transmisja

Zastanawiasz się Polska – Arabia Saudyjska gdzie oglądać? Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na platformie Viaplay. 

Poza tym udostępniony zostanie darmowy stream online na sport.tvp.pl. Transmisję znajdziesz również na kanale TVP Sport.