Polska – Wyspy Owcze typy i kursy (Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2024)

Ostatni występ naszych Orłów na ME w piłce ręcznej nie jest niestety meczem o wszystko, a spotkaniem o przysłowiową pietruszkę. Czy Kamil Syprzak i jego reprezentacyjni koledzy przynajmniej na pożegnanie z imprezą postarają się o zwycięstwo? Sprawdźcie nasze Polska – Wyspy Owcze typy.

Polska – Wyspy Owcze typy i kursy bukmacherskie (15.01.2024)

Muszę przyznać uczciwie, że mając w pamięci poczynania kadry narodowej pod wodzą Bogdana Wenty, bardzo ciężko ogląda się naszą kadrę narodową w obecnej kondycji. Chłopakom na pewno nie można odmówić ambicji i zaangażowania na boisku, ale niestety pod względem umiejętności obie wspomniane kadry dzielą lata świetlne.

Niewykluczone, że pod kątem szkolenia młodych adeptów piłki ręcznej w Polsce gdzieś popełniono błąd. Jeszcze te kilka bądź kilkanaście lat temu nie do pomyślenia było bowiem, abyśmy drżeli o korzystny rezultat przed potyczką z Farerami.

polska-wyspy-owcze-typy

Czego zatem oczekiwać od ostatniego meczu Biało-czerwonych na europejskim czempionacie? Nawet jeśli po raz kolejny nie uda się zanotować wygranej, to niech sam mecz będzie wielkim sportowym widowiskiem. A do tego akurat w “szczypiorniaku” niezbędne są zwykle gole.

W moich dzisiejszych prognozach bukmacherskich zamieściłem tym samym Polska – Wyspy Owcze typy na przynajmniej 56 trafień, a także propozycje, wedle której więcej goli padnie w drugiej odsłonie starcia.

Polska – Wyspy Owcze kursy na mecz

Jeszcze parę lat temu uznalibyśmy to za mało śmieszny żart, ale rzeczywistość jest jednak nieubłagana. W bezpośrednim starciu z Wyspami Owczymi to właśnie ekipa ze Skandynawii określana jest mianem faworyta. W ofercie STS kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.62. Przelicznik na triumf Polaków to natomiast 2.95. Remis tradycyjnie wart jest najwięcej. Tym razem jest to dokładnie 8.45.

Polska – Wyspy Owcze kiedy i o której mecz?

Rozpoczęcie starcia z Farerami zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 15 stycznia 2024 roku.

Polska – XX gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Istnieje przynajmniej kilka opcji śledzenia poczynań Biało-czerwonych na żywo. Jedną z nich jest np. relacja na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej STS. Bukmacher udostępnia swoim klientom taki przekaz na żywo całkowicie za darmo. Wcześniej należy jednak zarejestrować konto, wpłacić depozyt i zagrać przynajmniej jeden kupon na przestrzeni 24 godzin poprzedzających wybrane spotkanie.

OGLĄDAJ TUTAJ

W telewizji grę podopiecznych Marcina Lijewskiego będzie można natomiast obserwować na antenach stacji Eurosport 1.