PSG – Barlinek Industria Kielce typy i kursy (17.06.2023)

Przed półfinałem Ligi Mistrzów 2022/2023 przedstawiamy kapitalne PSG – Barlinek Industria Kielce typy. Koniecznie zapoznajcie się z naszymi prognozami na to spotkanie. 

Barlinek Industria Kielce – PSG typy i kursy bukmacherskie (Final4 Ligi Mistrzów)

Zapewne sprawdziliście już przygotowane przez nas PSG – Barlinek Industria Kielce typy. Niestety, nie są one pozytywne dla polskiego zespołu. Przewidujemy bowiem triumf francuskiej ekipy. W tym przypadku mamy na uwadze choćby to, że jest to solidna marka, ale i fakt, iż PSG dysponuje mocnym składem, a kielczanie niestety muszą mierzyć się z kontuzjami.

Barlinek Industria Kielce - PSG typy

Jednocześnie uważamy, że Karalok zdobędzie co najmniej cztery bramki. To zawodnik o niemałych możliwościach i ogromnym potencjale. Wydaje się, że przy okazji tego spotkania powinien potwierdzić swoje predyspozycje poprzez skuteczny występ i zdobycie przynajmniej wspomnianych czterech trafień.

Warto oczywiście mieć na uwadze ostatnie wyniki tych dwóch ekip na europejskich parkietach. PSG ostatni mecz rozegrało 17 maja. Wówczas paryżanie mogli cieszyć się ze zwycięstwa 32:29 nad THW Kiel. Jeżeli chodzi natomiast o polski zespół, to kielczanie poprzednio na poziomie międzynarodowym rywalizowali 18 maja. Wtedy rozprawili się z Telekomem Veszprem. Było 31:27.

Kiedy gra Barlinek Industria Kielce z PSG?

Zastanawiasz się, kiedy do skutku dojdzie mecz Barlinek Industria Kielce – PSG? To spotkanie odbędzie się 17 czerwca 2023 roku. Pierwszy gwizdek w ramach tego półfinałowego meczu Final4 Ligi Mistrzów 2022/2023 usłyszymy o godzinie 18:00. Warto zarezerwować sobie czas, by zobaczyć spotkanie kielczan z paryżanami.

Gdzie oglądać mecz PSG – Barlinek Industria Kielce? Transmisja i stream online

A gdzie dostępna będzie transmisja z meczu Paris Saint-Germain vs. Barlinek Industria Kielce? To spotkanie obejrzysz bez ponoszenia żadnych kosztów za pośrednictwem STS. Wystarczy posiadać aktywne konto u tego bukmachera.

OGLĄDAJ TUTAJ

Oczywiście można też skorzystać z innych źródeł. W tym miejscu warto wskazać Eurosport 1. Właśnie tam o 17:50 wystartuje transmisja z meczu Barlinek Industria Kielce vs. Paris Saint-Germain. W role komentatorów wcielą się Iwona Niedźwiedź oraz Piotr Karpiński. Mecz obejrzysz również na Eurosporcie Extra w Playerze.