Kiedy mecz PSG – Barlinek Industria Kielce? O której Final4 piłkarzy ręcznych?

Kiedy mecz PSG – Barlinek Industria Kielce? O której Final4 piłkarzy ręcznych?
fot. Icon Sport

Ależ to będzie mecz, ależ to będą emocje! Szykuje się kapitalne widowisko z udziałem polskiego zespołu. Kiedy gra Barlinek Industria Kielce z PSG? 

PSG – Barlinek Industria Kielce kiedy i o której godzinie?

Do starcia Barlinek Industria Kielce z Paris Saint-Germain dojdzie w ramach półfinału Final4 Ligi Mistrzów 2022/2023. Spotkanie zostało zaplanowane na 17 czerwca (sobota). Wiesz już zatem Barlinek Industria Kielce – PSG kiedy dojdzie do skutku.

Barlinek Industria Kielce – PSG o której nastąpi początek rywalizacji? Mecz został przewidziany na godzinę 18:00. Dziesięć minut wcześniej ruszy bezpośrednia transmisja. Będzie można ją śledzić między innymi u bukmachera STS.

To jednak nie wszystko. Bezpośredni stream live pojawi się również w Eurosporcie 1 i w Eurosporcie Extra w Playerze. Jest zatem w czym wybierać.

Barlinek Industria Kielce z problemami przed Final4 Ligi Mistrzów

Największym problemem Barlinek Industrii Kielce przed finałowym turniejem Ligi Mistrzów w Kolonii jest bez wątpienia sytuacja kadrowa. w kieleckim zespole kontuzjowani są Michał Olejniczak, Igor Karacic i Arciom Karalek. Najgorzej wygląda sytuacja Białorusina. Jego występ w Kolonii stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.

Nie będę stał i płakał, że jakiś zawodnik jest kontuzjowany. Zawsze powtarzam, jesteśmy Barlinek Industria Kielce. Dopóki mamy sześciu zawodników w polu i bramkarza będziemy walczyć o zwycięstwo. Płacz i lament nam nie pomoże – powiedział trener kielczan Talant Dujszebajew, cytowany przez PAP (za radio.opole.pl).

Mówiąc w kółko o kontuzjach, kto nie zagra, że zespół jest osłabiony, niszczymy zdrowych zawodników. Oni też są w stanie dać dużo drużynie. Każdy z moich zawodników jest wojownikiem – podkreślał Dujszebajew.

Dla ekipy z Kielc to już szósty start w Final Four LM. W 2016 roku kielczanie wygrali te rozgrywki.