PSG – Wisła Płock typy, kursy, zakłady i transmisja, gdzie obejrzeć? (Liga Mistrzów, 21.09)

21 września przyniesie kolejne wyzwanie Orlen Wisły Płock związane z Ligą Mistrzów. W związku z tym pragniemy zaprezentować wam interesujące PSG – Wisła Płock typy. Jakim rezultatem zakończy się ten pojedynek?

PSG – Wisła Płock typy bukmacherskie na mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów

Na pewno warto poświęcić trochę czasu, by uważnie przeanalizować PSG – Wisła Płock kursy. Co wydarzy się w czasie tej konfrontacji? Poniżej nasze prognozy.

PSG nie pozostawi złudzeń?

Wisła Płock na pewno nie jest faworytem tego spotkania. Zdecydowanie większe szanse na odnotowanie triumfu przypisuje się ekipie Paris Saint-Germain. Paryżanie niewątpliwie będą chcieli zrehabilitować się za przegraną w pierwszej kolejce LM z Telekom Veszprem 34:36.

PSG - Wisła Płock typy

Wisła Płock zaliczyła bardziej udane wejście w rozgrywki Ligi Mistrzów. W premierowym meczu pokonała ekipę z Porto 27:23. To na pewno wlewa optymizm w serca kibiców “Nafciarzy”. Liczą oni na to, że płocczanie zabłysną również w konfrontacji z PSG.

O wygraną będzie bardzo trudno, choć płocczanie oczywiście jak najbardziej są w stanie postawić twarde warunki. Przewidujemy jednak, że ostatecznie niespodzianki nie będzie i to paryżanie dopiszą do swojego dorobku triumf. Historia pokazuje, że PSG wie, jak pokonywać Wisłę Płock. Ekipa z Francji wygrała cztery ostatnie mecze z “Nafciarzami”.

Przeczuwamy ponadto, że podczas meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów we Francji nie padnie więcej niż 61,5 bramek. Ta granica nie została przekroczona w trzech z poprzednich czterech starć PSG z Wisłą. Statystyka jest bardzo wymowna, co sprawia, że nasze PSG – Wisła Płock typy mają sens.

Bezpośrednie mecze PSG – Wisła Płock

  • Wisła Płock – PSG 25:29
  • PSG – Wisła Płock 33:30
  • Wisła Płock – PSG 22:27

Paryżanie po raz ostatni mierzyli się z Wisłą Płock w dniu 5 marca 2017 roku. Wówczas wygrali czterema bramkami. Wcześniej natomiast zdołali wypracować na koniec spotkania tylko trzybramkową przewagę.

Gdzie oglądać PSG – Wisła Płock?

Zastanawiasz się PSG – Wisła Płock gdzie obejrzeć? Nikt nie powinien mieć większego problemu z tym, by “na żywo” śledzić ten pojedynek. PSG – Wisła Płock transmisja pojawi się na kanale Eurosport 1. Transmisja online na poniższych stronach.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Kiedy PSG – Wisła Płock?

Spotkanie odbędzie się 21 września o 20:45. Warto obejrzeć!