Bukmacherzy bez podatku – gdzie grać zakłady bez podatku?

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy bukmacher bez podatku? Dzięki znalezieniu takiego miejsca możesz wygrywać o 14% więcej, niż w podstawowej ofercie. Warto mieć zatem rozeznanie.

Najlepsi bukmacherzy bez podatku w Polsce

Oto legalni bukmacherzy, którzy oferują zakłady bez podatku oraz szczegóły ich ofert.

Bukmacherzy
Bonusy
Obstaw tutaj

1.Superbet

najlepsi bukmacherzy to SUPERBET

🎁Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

Obstaw tutaj

2.BetclicNajlepsze strony bukmacherskie BETCLIC

🎁Bonus - cashback do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

Obstaw tutaj

3.STSSTS

🎁Bonus - do 1660 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX

OBSTAW TUTAJ

4.Fortunanajlepsi bukmacherzy to Fortuna

🎁Bonus - do 630 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

OBSTAW TUTAJ

5.Betfannajlepsi bukmacherzy online BETFAN

🎁Bonus - do 300 zł złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

 

Obstaw tutaj

Na czym polegają zakłady bez podatku?

Jak pewnie wiesz albo dopiero się dowiesz, każdy kupon bukmacherski podlega w Polsce podatkowi. Nie ma znaczenia czy został wysłany w lokalu naziemnym czy na stronie internetowej bukmachera. Wielu graczy myśli, że obowiązek podatkowy następuje dopiero w przypadku wygranej. W większości gałęzi handlu tak, ale nie w zakładach bukmacherskich. Tutaj pobierany jest podatek od stawki w momencie wysłania kuponu.

bukmacher bez podatku

Dlatego często zauważysz, że przykładowo zagrałeś za 100 złotych po kursie 2.00, a wygrana zamiast 200 zł, wyniesie 188 zł. Różnica 12 złotych to wspomniany podatek bukmacherski, który wynosi w Polsce dokładnie 12%. Sam nie musisz się jednak martwić podatkiem, bo bukmacher automatycznie potrąca go od stawki w momencie wysłania kuponu.

Skąd zatem bukmacherzy bez podatku? To rodzaj bonusu, gdzie podatek wynosi 0%. Nie oznacza to jednak, że obowiązek podatkowy znika. Bukmacher bierze go na siebie i odprowadza 12% podatek za gracza. W związku z tym, stawiając zakłady bez podatku za wspomniane 100 zł po kursie 2.00, wygrana wyniesie dokładnie 200 złotych.

Jak zatem widać, bukmacherzy bez podatku realnie przekładają się na wysokość potencjalnych wygranych. Nie może więc dziwić, że gracze bardzo często poszukują takich ofert. Zakłady bez podatku cieszą się wręcz gigantyczną popularnością. Póki co żaden z bukmacher nie zdecydował się ich zaoferować na całą ofertę, a tylko częściowo. Warto zatem zwrócić uwagę dokładnie na warunki promocyjne, opisane we wstępie naszego tekstu. Z reguły konieczne są zakłady akumulowane, żeby grać bez podatku. Dzięki temu będziesz wiedział, który bukmacher bez podatku jest dla Ciebie najlepszy. Chcąc stawiać zakłady bez podatku, warto sprawdzić także Superbet kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz bonus powitalny.

Czy każde zakłady bukmacherskie bez podatku są legalne?

Nie każde zakłady bukmacherskie online bez podatku są zgodne z prawem. Przede wszystkim, osoby mieszkające w Polsce, w świetle obowiązującego prawa mogą korzystać wyłącznie z usług legalnych bukmacherów. Są to operatorzy, którzy posiadają licencje Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej i są wpisane na listę legalnych podmiotów branży hazardowej. Wyłącznie takich bukmacherów znajdziesz na naszej stronie.

Trzeba jednak uważać, bowiem w sieci pełno jest ofert zatytułowanych jako zakłady bukmacherskie bez podatku. Często są to jednak propozycje zagranicznych bukmacherów, którzy nie posiadają stosownych licencji, a gra na ich stronach jest surowo zabroniona. Tacy operatorzy nie odprowadzają podatków w Polsce i w związku z tym cała ich oferta to zakłady bez podatku.