Jak sprawdzić kupon STS? Gdzie wpisać numer kuponu?

Jeżeli obstawiłeś w STS, jak sprawdzić kupon będzie przydatną informacją. Odwiedź bukmachera i znajdź w menu okienko “sprawdź kupon”. STS pozwala sprawdzić kupon zagrany online, jak i stacjonarnie. Szczegóły poznasz w tekście.

Jak sprawdzić kupon STS? Gdzie wpisać numer kuponu?

Najlepszą funkcją, którą proponuje bukmacher STS jest fakt, że na jego stronie internetowej możesz sprawdzić zarówno kupon online, jak i kupon stacjonarny. W przypadku obu tych opcji, błyskawicznie zweryfikujesz czy Twój zakład jest wygrany czy przegrany.

WEJDŹ NA STRONĘ

STS sprawdź kupon internetowy

Jeżeli zagrałeś kupon na stronie STS, to istnieją dwie opcje sprawdzenia jego rozstrzygnięcia. Pierwsza z nich, to wpisanie numeru kuponu, a druga przejście do zakładki z kuponami. I zdecydowanie, zalecamy tę drugą opcję, gdyż jest po prostu wygodniejsza i szybsza. Sprawdź więc w STS jak sprawdzić kupon krok po kroku.

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Kliknij w ikonę konta (białe kółko z ludzikiem u góry po prawej stronie)
 3. Wybierz “Moje kupony”, jeżeli postawiłeś zakład przedmeczowy
 4. Wybierz “Moje kupony live”, jeżeli wysłałeś zakład na żywo
 5. Zobaczysz pełną listę swoich kuponów.
 6. Zielona ikonka oznacza wygraną, czerwona przegraną, a znak zapytania, że kupon jeszcze nie został rozliczony.
 7. Po kliknięciu w wybrany kupon, możesz zapoznać się z jego szczegółami.

WEJDŹ NA STRONĘ

Drugą, alternatywną metodą jest wpisanie kodu kuponu w oknie “STS sprawdź kupon”, które znajdziesz po prawej stronie, u dołu witryny głównej. Musisz jednak znać numer kuponu online, co znacznie wydłuża sprawdzenie. Zalecamy więc pierwszą opisaną opcję, żeby sprawdzić czy wygrałeś.

STS sprawdź kupon stacjonarny

Chcąc dowiedzieć się odnośnie STS jak sprawdzić kupon stacjonarny, musisz wiedzieć, że nie potrzebujesz zakładać konta u bukmachera, jeżeli go nie masz. Możesz sprawdzić kupon naziemny bez logowania.

Stosowne okienko na stronie STS “Sprawdź kupon” znajdziesz w prawej sekcji. Musisz nieco zjechać paskiem w dół i pod bannerami z aktualnymi promocjami, ujrzysz okienko i lupkę. Żeby sprawdzić kupon naziemny STS, musisz znać jego numer. Znajdziesz go oczywiście na kuponie pod kodem kreskowym. Wprowadź numer kupony stacjonarnego w widoczne okno i naciśnij na lupkę. Po chwili w nowym oknie pojawi się rozstrzygnięcie Twojego kuponu: wygrany, przegrany, w trakcie lub zwrot.

 1. Odwiedź stronę bukmachera.
 2. Opcję STS “Sprawdź Kupon” znajdziesz po prawej stronie.
 3. Przewiń stronę nieco niżej, żeby ją zobaczyć.
 4. Wpisz w okienko numer kuponu stacjonarnego.
 5. Kliknij lupę, żeby zobaczyć rozstrzygnięcie kuponu.

WEJDŹ NA STRONĘ

Wielu graczy pyta też, czy może sprawdzić kupon znajomego. Owszem, że tak. Możesz sprawdzić wynik każdego kuponu stacjonarnego, pod warunkiem, że znasz jego pełny i przede wszystkim poprawny numer.

Czy można sprawdzić w punkcie STS kupon?

W lokalu stacjonarnym STS możesz sprawdzić kupon naziemny. Musisz go fizycznie okazać kasjerowi, który sprawdzi i poinformuje czy wygrałeś czy przegrałeś. Nie martw się też, jeżeli zagrałeś kupon w jednym lokalu, a chcesz sprawdzić w drugim czy nawet w innym mieście. Każdy kupon naziemny możesz sprawdzić w dowolnym punkcie STS w godzinach jego otwarcia.

Jak odebrać wygraną z kuponu STS?

Wiadomo już, w STS jak sprawdzić kupon, a jak odebrać wygraną? W przypadku kiedy to STS kupon online, wygrana automatycznie po rozliczeniu zakładów pojawi się na Twoim koncie gracza. Możesz ją wypłacić korzystając z przelewu online.

Jeżeli chodzi o STS kupon stacjonarny, to po swoją wygraną musisz udać się do dowolnego punktu STS. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą dokument tożsamości, bowiem obsługa klienta może chcieć jeszcze raz upewnić się czy jesteś pełnoletni. Wygrana z kuponu STS zostanie wypłacona niezwłocznie w gotówce. W przypadku wyższych wygranych, czas oczekiwania na wypłatę i miejsce jej odbioru może zostać wskazane przez bukmachera.

Pamiętaj, że jeżeli chcesz obstawiać online i nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, możesz wykorzystać STS kod promocyjny na najwyższe bonusy.

FAQ

 • Jak sprawdzić kupon STS?

Kupon online sprawdzisz na stronie bukmachera. Kupon naziemny możesz sprawdzić na stronie lub w dowolnym punkcie STS.

 • Gdzie wpisać numer kuponu STS?

Numer kuponu wpiszesz na stronie internetowej bukmachera STS. “Sprawdź kupon” – okno o takiej nazwie znajdziesz po prawej stronie serwisu, nieco u dołu. Należy zjechać paskiem w dół, żeby je zobaczyć.

 • Jaki status może mieć w STS kupon?

Kupon może zostać rozliczony jako wygrany, przegrany bądź jako zwrot. Może też być “w trakcie”, kiedy jeszcze nie został rozstrzygnięty.