Typy tenis [ Pewne typy bukmacherskie tenis ]

Odbieraj codziennie świeże bukmacherskie typy. Tenis oczywiście jest jedną z naszych ulubionych dyscyplin. Dlatego też nie mogło zabraknąć dedykowanego artykułu z ciekawymi propozycjami dotyczącymi tej dyscypliny.

Typy tenis (02.06.2023)

Oto trzy najciekawsze tenis typy, jakie udało nam się wyselekcjonować. Oferta bukmacherska była naprawdę obfita, tak więc wybór najciekawszych zakładów okazał się wyjątkowo utrudniony. Doceńcie to.

Powyżej 3.5 seta w meczu Varillas – Hurkacz

Proces regeneracji po wyczerpującym boju z Griekspoorem zapewne jeszcze na dobre się nie zakończył, a tutaj należy być już gotowym na kolejne ekscytujące starcie. Jako, że awans do najlepszej szesnastki French Open jest prawdopodobnie absolutnym minimum, jakie zaplanował sobie Hubert Hurkacz, to wynik omawianej potyczki będzie dla wrocławianina piekielnie ważny. Typujemy, że popularny Hubi zamelduje się ostatecznie w dalszej rundzie, jednak do wyłonienia zwycięzcy będą potrzebne co najmniej cztery sety.

Więcej niż 29,5 gemów w spotkaniu Djokovic – Davidovich Fokina

Właściwie podczas każdego turnieju, na którym się pojawia, Novak Djokovic zaliczany jest do ścisłego grona faworytów. Nie inaczej jest również podczas zmagań na kortach zlokalizowanych w paryskiej stolicy. Davidovich Fokina z racji zajmowania jednego z miejsc czołowej 50-tki najlepszych graczy na świecie łatwo meczu jednak z pewnością nie odda. To zapowiada nam naprawdę ciekawą rywalizację. Jeśli zamknie się ona w mniej niż 30 gemach, to będzie to sporą niespodzianką.

Trzy sety w spotkaniu Andriejewa – Gauff

Podczas poprzedniej edycji Roland Garros to właśnie Coco Gauff była tą zawodniczką, która walczyła o końcowy triumf z naszą Igą Świątek. W bieżącej odsłonie turnieju udział Amerykanki w wielkim finale nie jest na ten moment zbyt oczywisty. Wbrew pozorom okonanie Mirry Andriejewy może bowiem przysporzyć 19-latce naprawdę sporych problemów. Jak dużych? O tym przekonamy się już niebawem.

Tenis typy bukmacherskie – sprawdź pozostałe prognozy

Wiemy, że typy tenis to ostatnio naprawdę popularna fraza wśród graczy. Propozycje z tego artykułu nie są zatem wszystkim, co dla Was przygotowaliśmy. Poniżej znajdziecie opisy kilku innych meczów. Zwykle nieco bardziej szczegółowo przeanalizowanych, co ogranicza ryzyko błędnego obstawienia do minimum.

Jak tworzymy nasze typy tenis?

Jesteście pewnie ciekawi, jak tworzymy tenis typy bukmacherskie. Tak się składa, że kluczowym elementem dobrze obstawionego zakładu jest skrupulatnie wykonana analiza. Jeśli chodzi o tenis, to musi dotykać przede wszystkim takich aspektów jak:

  • rodzaj nawierzchni – poszczególni zawodnicy preferują grę wyłącznie na jednym typie podłoża (Roger Federer przykładowo aż 13. razy triumfował w ceglastym Roland Garros)
  • ranga zawodów – gracze ze ścisłej światowej czołówki z dużo większym zaangażowaniem będą podchodzić do zmagań w turniejach wielkoszlemowych czy tych rangi ATP lub WTA 1000 aniżeli imprez niższej rangi
  • historia bezpośrednich starć – bardzo często zdarzają się w tenisie przypadki, w których to Ci wyżej notowani zawodnicy przegrywają z graczami drugiej bądź trzeciej setki rankingu, a to z uwagi na to, iż konkretni rywale im najzwyczajniej w świecie nie “leżą”
  • kontuzje – niedawno przebyty uraz ma bardzo duży wpływ na dyspozycję wybranego tenisisty, dlatego też nie poleca się wybierać tych zakładów, w których to jedną ze stron jest świeżo wyleczony zawodnik
  • faza sezonu – jeśli wszystkie kluczowe turnieje już się zakończyły, to niemal na 100% w poczynaniach graczy nie będzie widoczne aż takie zaangażowanie jak na samym początku sezonu

Czy istnieją pewne tenis typy bukmacherskie?

Wielu z Was zadaje sobie pytanie, czy istnieją w ogóle tenis typy nieobarczone choćby szczyptą ryzyka. Naszym skromnym zdaniem o takim połączeniu absolutnie nie może być mowy. Wyobraźcie sobie, co mieliby począć bukmacherzy, jeśli każdy z zawartych zakładów miałby być równoznaczny z “pewniaczkiem”. Dzięki skrupulatnej analizie można oczywiście przybliżyć się do ewentualnej wygranej, ale pewne typy tenisowe zdecydowanie nie istnieją.

typy bukmacherskie tenis
Icon Sport

Najpopularniejsze typy bukmacherskie tenis

Podobnie jak ma to miejsce w innych dyscyplinach sportowych, także tenis typy bukmacherskie charakteryzują się kilkoma najpopularniejszymi zakładami, które trafiają na kupony graczy zdecydowanie najczęściej. O czym dokładnie mowa? Informacje na ten temat znajdziecie w paru kolejnych akapitach:

Zwycięzca meczu

Pewnym ułatwieniem dla obstawiającego jest fakt, iż akurat w tenisie nie może być mowy o remisie. Do wyboru w kontekście ostatecznego rozstrzygnięcia pozostają więc zaledwie dwie opcje – wygrana jednego bądź drugiego z rywalizujących ze sobą zawodników. Warto przyglądać się takim zakładom głównie w przypadku graczy o zbliżonych poziomach. Tylko wtedy kursy wystawione przez bukmacherów będzie można bowiem nazwać atrakcyjnymi.

Handicap

Bukmacher opatrzył zwycięstwo Waszego faworyta bardzo słabym kursem? Nic straconego. Zawsze możecie skorzystać z handicapów. Należy jednak pamiętać, by robić to z głową. Można sobie pozwolić na tego typu opcje wyłącznie w kontekście zawodników o zupełnie zróżnicowanych umiejętnościach.

Under/over

Fani wszelkiej maści statystyk w pierwszej kolejności skupiają się zwykle na zakładach dotyczących goli, rzutów czy też zdobytych punktów. Nie inaczej jest podczas obstawiania tenisa. Bukmacherzy pozwalają zakładać się m.in. o liczbę rozegranych gemów, setów a często również o ilość asów serwisowych czy też niewymuszonych błędów.

Dokładny wynik

Każdy umieszczający na swoim kuponie typy tenis zapewne przynajmniej kilkukrotnie pokusił się o zagranie dokładnego wyniku. Taka opcja niesie ze sobą dużo mniejsze ryzyko niż chociażby w piłce nożnej. Paradoksalnie chyba najłatwiej jest wskazać dokładny wynik meczu. Nieco gorzej bywa z rezultatami gemów oraz setów. Prawdziwi tenisowi zapaleńcy na takie problemy nie powinni jednak narzekać.