Zakłady na gry karciane – jak obstawiać i co to jest?

Zakłady na gry karciane to możliwość obstawiania symulowanych rozgrywek karcianych. Jak obstawiać gry karciane? Podobnie, jak tradycyjne zakłady bukmacherskie. Poniżej znajdziesz darmowy poradnik.

Co to są zakłady na gry karciane? Jak to działa?

Zacznijmy jednak od krótkiego wyjaśnienia, czym są zakłady na gry karciane. Co to? To stosunkowo nowa odmiana zakładów bukmacherskich, gdzie nie obstawiasz meczy piłki nożnej, koszykówki ani też żadnej innej dyscypliny sportowej. Obstawiasz, jak sama nazwa wskazuje, gry karciane. Zakłady te powstały z dwóch powodów.

Po pierwsze, są świetną odskocznią od tradycyjnego obstawiania sportu i można z nich korzystać o dowolnej porze dnia i nocy. Zwłaszcza wtedy, kiedy w świecie sportu wieje nudą. Po drugie, zakłady na gry karciane są alternatywą wobec braku dostępności legalnego kasyna online w Polsce. To dzięki nim gracze mają legalną styczność z takimi grami, jak poker online, wojna, baccarat czy blacjack.

Tłumacząc już bardziej profesjonalnie, zakłady na gry karciane to symulowane rozgrywki karciane, które możesz obserwować na żywo i obstawiać ich przebieg. W odróżnieniu od tradycyjnego pokera online czy blackjacka, nie możesz bezpośrednio uczestniczyć w grach, a jedynie obstawiać ich wyniki czy układ, który okaże się wygrany. Szerzej o zakładach na gry karciane piszemy także w dalszej części poradnika.

Który bukmacher oferuje zakłady na gry karciane?

Bukmacherzy
Bonusy
Obstaw tutaj

1.Superbet

najlepsi bukmacherzy to SUPERBET

🎁Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

Obstaw tutaj

2.BetclicNajlepsze strony bukmacherskie BETCLIC

🎁Bonus - cashback do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

Obstaw tutaj

3.STSSTS

🎁Bonus - do 1660 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX

OBSTAW TUTAJ

4.Fortunanajlepsi bukmacherzy to Fortuna

🎁Bonus - do 630 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

OBSTAW TUTAJ

5.Betfannajlepsi bukmacherzy online BETFAN

🎁Bonus - do 300 zł złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

 

Obstaw tutaj

Na gry karciane zakłady możesz stawiać u wymienionych powyżej bukmacherów. Nie każdy z nich posiada jednak taką samą ofertę. Dlatego też warto przyjrzeć się szczegółom i którzy z nich to najlepsi bukmacherzy na zakłady na gry karciane.

Najlepszy bukmacher do obstawiania gier karcianych

Zastanawiasz się, którego bukmachera wybrać, żeby stawiać zakłady na pokera, wojnę, blackjacka i tak dalej? Poniżej prezentujemy wybrane przez nas, najlepsze propozycje.

STS Betgames

W zakładach bukmacherskich STS Betgames to nic innego, jak właśnie gry karciane. Bukmacher był jednym z pionierów tego rozwiązania w Polsce i nie ma się co dziwić, że to właśnie na jego stronie obstawianie gier karcianych cieszy się największą popularnością. Betgames STS umożliwiają postawienie zakładów na: pokera, pokera 6+, wojnę oraz baccarat. W przypadku pokera dostępny jest także polski stół, z polskojęzycznymi krupierkami i czatem online, gdzie można wejść w interakcję z nimi oraz z pozostałymi uczestnikami gry.

Najlepszy bukmacher do obstawiania

Oprócz tego, że w STS znajdziesz zakłady na wojnę, pokera i inne gry karciane, możesz korzystać także z licznych promocji i bonusów. Część z nich została dedykowana właśnie ofercie Betgames. To dobra sposobność, żeby obstawiać gry karciane na preferencyjnych warunkach. Mało tego, jeżeli nie masz jeszcze swojego konta w tym serwisie, warto wykorzystać STS kod promocyjny i zgarnąć najwyższe bonusy!

WEJDŹ NA STRONĘ

Fortuna Bet on Games

Kolejnym bukmacherem, u którego znajdziesz zakłady na gry karciane jest Fortuna. Bet on Games, bowiem tak została nazwana ta oferta proponuje graczom takie gry, jak: poker, Dragon Tiger oraz baccarat. Fortuna, co prawda w odróżnieniu do między innymi STS, nie posiada polskiego stołu pokera, ale trzeba przyznać, że wszystkie wymienione gry stoją na najwyższym poziomie.

Fortuna Bet on Games

Platforma do zakładów na gry karciane została przygotowana z dużą starannością. I choć w tym momencie nie ma na niej także bonusów, to możesz skorzystać z wszystkich ofert i darmowego zakładu, zagwarantowanego za Fortuna kod promocyjny, podany przy rejestracji konta gracza.

WEJDŹ NA STRONĘ

Superbet gry karciane

Trzecim bukmacherem, u którego można obstawiać gry karciane i którego jednocześnie rekomendujemy, jest Superbet. Gry karciane w jego wydaniu to: poker, blacjkack, wojna, indyjski poker oraz wojna: Andar Bahar. Superbet ma także polski stół pokera z polskojęzycznymi krupierkami.

Superbet gry karciane

Jak widać, ten bukmacher proponuje najwyższy wybór gier karcianych spośród naszych wszystkich rekomendacji. Mało tego, posiada ciekawe bonusy i regularnie wypuszcza promocje na gry karciane. Pamiętaj, że przy rejestracji możesz aktywować Superbet kod promocyjny na najwyższe bonusy na start.

wejdź na stronę

Jak obstawiać gry karciane? Zakłady bez tajemnic

Żeby jeszcze bardziej rozumieć, jak stawiać zakłady na pokera czy jak działają zakłady na blackjacka, warto bliżej przyznać się zasadom gier karcianych.

Rodzaje gier karcianych w zakładach bukmacherskich

Póki co w zakładach bukmacherskich mamy cztery główne rodzaje gier karcianych.

  • Poker
  • Blackjack
  • Wojna
  • Baccarat

Wyróżniamy także podrodzaje, takie, jak np. Poker 6+, Indyjski Poker czy Wojna: Andar Bahar.

Poradnik, jak obstawiać gry karciane

Pierwsze, co powinieneś zrobić, to oczywiście wybrać bukmachera, umożliwiającego obstawianie gier karcianych. Jeżeli już to zrobiłeś, przyjrzyj się najważniejszym zasadom.

Kiedy dołączysz do wybranego stołu, ujrzysz ekran z krupierką, rozdającą karty i będziesz mógł oglądać jak toczy się rywalizacja przy stole. Każda gra według jej specyfiki podzielona jest na kilka części, podczas których następuje przerwa i jest możliwość obstawiania zakładów.

Przykładowo w pokerze pierwsza tura zakładów następuje po rozdaniu rąk. Druga po flopie, a trzecia po turnie i jednocześnie przed riverem. W każdej rundzie możesz obstawiać, która ręka wygra rozdanie, ale też możesz postawić niezależne zakłady na to, jaki będzie wygrywający układ np. poker królewski, full czy kolor. Wokół ekranu na biężąco masz podgląd na kursy bukmacherskie. Podobnie wygląda to w przypadku obstawiania innych gier karcianych. Choć naturalnie specyfika i rodzaje zakładów mogą się różnić, w zależności od tego czy wybrałeś zakłady na pokera, wojnę czy inną grę.