Alcaraz – Musetti typy i kursy na Roland Garros 2023

Lider światowego rankingu ATP spróbuje zrobić kolejny krok w kierunku zwycięstwa w całej bieżącej odsłonie French Open. Czy zawodnik z Półwyspu Apenińskiego będzie dla niego łatwą przeszkodą? Oto nasze Alcaraz – Musetti typy oraz kilka słów analizy. Serdecznie zapraszamy.

Carlos Alcaraz – Lorenzo Musetti typy i kursy (04.06.2023)

Dla Carlosa Alcaraza będzie to drugi pojedynek z reprezentantem Włoch podczas trwającego turnieju na kortach zlokalizowanych we francuskiej stolicy. W tym wcześniejszym 20-latek pokonał Flavio Cobolliego w krótkim trzysetowym boju. Z o rok starszym od siebie Musettim nie pójdzie mu już zapewne tak łatwo.

Tenisista urodzony w Carrarze to obecnie gracz drugiej dziesiątki rankingu ATP. W swoim zawodowym CV ma dotychczas wyłącznie sukcesy w rywalizacji amatorskiej. Determinacja w dążeniu do pierwszych wygranych turniejów po przejściu na zawodowstwo jest zatem na pewno ogromna. Naszym skromnym zdaniem będzie jednak zmuszony odłożyć je na potem, gdyż hiszpański kolega po fachu pokona go w batalii składającej się przynajmniej ze czterech emocjonujących partii.

alcaraz-musetti-typy

Reprezentant kraju zlokalizowanego na Półwyspie Iberyjskim już od samego początku meczu będzie raczej próbował zaznaczyć, kto jest w tym starciu przysłowiowym samcem alfa. Alcaraz – Musetti typy na wygraną pierwszego z wymienionych zarówno w premierowym secie, jak i w całym spotkaniu są więc naszym skromnym zdaniem wyjątkowo prawdopodobne.

Kiedy gra Alcaraz – Musettim? O której mecz Roland Garros 2023?

Rozpoczęcie zmagań z udziałem lidera światowych list zaplanowano na godz. 14:30 w dniu 4 czerwca bieżącego roku. Będzie to jeden z czterech pojedynków, jakie na niedzielne popołudnie zaplanowali włodarze wielkoszlemowego Roland Garros.

Gdzie oglądać Alcaraz – Musetti? Transmisja na żywo

Wszyscy zainteresowani powinni mieć świadomość tego, że relacja live z omawianego pojedynku będzie dostępna zarówno na antenach stacji Eurosport, jak również na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Superbet. Wystarczy tylko posiadać wcześniej konto u tego bukmachera bądź też założyć je z niniejszego linku. Banalnie proste, prawda?

OGLĄDAJ TUTAJ