Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt. Pojawiło się oświadczenie

Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt. Pojawiło się oświadczenie
fot. Icon Sport

Koszmar kibiców Królewskich zdaje się dobiegać powoli końca. Real Madryt i Eden Hazard doszli bowiem do porozumienia, na mocy którego zawodnik zostanie zwolniony z klubu z dniem 30 czerwca 2023 roku. Tym samym Belg opuści hiszpańską stolicę po niespełna czterech latach.

Koniec kariery Edena Hazarda?

Dwa mistrzostwa kraju, jeden puchar oraz dwa Superpuchary Hiszpanii, wygrana w Lidze Mistrzów oraz Superpucharze Europy, a także triumf w Klubowych Mistrzostwach Świata. Mimo rozegrania niespełna osiemdziesięciu spotkań w barwach Los Blancos reprezentant Belgii może się pochwalić zdobyciem aż ośmiu statuetek. Ciężko powiedzieć, aby Hazard dołożyć cegiełkę do wygrania choćby jednej z wymienionych rozgrywek, ale do piłkarskiego CV może sobie taki sukces bez wątpienia wpisać.

Wszystko jednak ma kiedyś swój koniec. Real Madryt wydał więc już oficjalny komunikat, zgodnie z którym wychowanek Royal Stade Brainois opuści szeregi Galacticos. Co ciekawe w kuluarach można usłyszeć głosy, że 35-krotni mistrzowie Hiszpanii będą ostatnim klubem w profesjonalnej karierze Hazarda. Czy te sensacyjne doniesienia okażą się prawdą? O tym przekonamy się już niebawem.