Djokovic – Varillas typy i kursy na Roland Garros 2023

Pogromca Huberta Hurkacza swoją przygodę w Roland Garros może zakończyć już lada moment. Mamy dla Was bardzo ciekawe Djokovic – Varillas typy, w których zawarliśmy garść cennych informacji na ten temat. Zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z nimi, a także sprawdzenia, gdzie i kiedy można obejrzeć transmisję live z tego starcia.

Novak Djokovic – Juan Pablo Varillas typy i kursy (04.06.2023)

Każde z trzech dotychczasowych spotkań z udziałem serbskiej legendy tenisa kończyło się jego pewnym zwycięstwem bez straty choćby jednego seta. A za rywala Djokovic miał przecież chociażby Davidovicha Fokinę, a więc gracza dość wysoko notowanego.

Zostawienie w pokonanym polu także Varillasa nie powinno zatem przysporzyć Novakowi jakichś większych problemów. Peruwiańczykom co prawda potrafi zagrać na stosunkowo dobrym poziomie, ale naszym skromnym zdaniem nie będzie to wystarczające, aby w jakikolwiek sposób zagrozić graczowi urodzonemu w Belgradzie.

djokovic-varillas-typy
fot. Icon Sport

Jeśli mamy mieć do czynienia z jakimikolwiek emocjami, to zapewne będą one miały miejsce w secie pierwszym. W dwóch wcześniejszych meczach byłego lidera rankingu ATP o triumfie w pierwszej partii decydował tiebreak. Nie wiemy, czy omawiana batalia będzie miała aż tak emocjonujący przebieg, aczkolwiek Djokovic – Varillas typy na przynajmniej 9 gemów w premierowym secie wydają się być opcją naprawdę interesującą.

Kiedy gra Djokovic z Varillasem? O której mecz Roland Garros 2023?

Kolejne starcie z udziałem jednego z najlepszych tenisistów świata powinno rozpocząć się około godz. 12:30 w dniu 4 czerwca bieżącego roku. Będzie to jedno z czterech niedzielnych starć, jakie na słoneczne czerwcowe przedpołudnie zaplanowali włodarze wielkoszlemowego Roland Garros.

Gdzie oglądać Djokovic – Varillas? Transmisja na żywo

Z perspektywy kibica bardzo istotna powinna być także informacja, że z meczu Djokovic – Varillas transmisja będzie dostępna zarówno na antenach stacji Eurosport, jak i na stronie internetowej oraz w aplikacji Betclic. Oczywiście uprzednio należy posiadać zarejestrowane konto u tego bukmachera. Tylko ten warunke pozwala śledzić przebieg tej potyczki całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ