Hurkacz – Varillas typy i kursy na Roland Garros 2023

Hubert Hurkacz w trzeciej rundzie wielkoszlemowego Roland Garros 2023 zagra przeciwko Juanowi Pablo Varrilasowi. Przygotowaliśmy na mecz Hurkacz – Varillas typy oraz wiemy kiedy gra Hurkacz, gdzie oglądać transmisję na żywo.

Hubert Hurkacz – Juan Pablo Varillas typy i kursy (02.06.2023)

W trzeciej rundzie Roland Garros 2023 Hubert Hurkacz zagra przeciwko Juanowi Pablo Varillasowi. Polak będzie faworytem tego meczu, ale doskonale wiemy, jak dramatyczne były jego dwa poprzednie pojedynki. Czy podobnie będzie i tym razem? Niewykluczone, bowiem zarówno Hurkacz, jak i Varillas mają za sobą po dwie pięciosetówki. Poznałeś nasze Hurkacz – Varillas typy, a czas na analizę przedmeczową.

Hurkacz - Varillas typy
Icon Sport

Początkowo wydawać się mogło, że dziesięć rozegranych setów w dwóch meczach może być problemem dla Hurkacza w trzeciej rundzie. Ostatecznie trafił jednak na rywala, który także ma tyle setów w nogach. Juan Pablo Varillas pokonał w poprzednim meczu Roberto Bautistę-Aguta, jednak uczciwie trzeba przyznać, że Hiszpan zmagał się nie tylko z Peruwiańczykiem, ale także z problemami zdrowotnymi. Owszem, nie ujmujemy wygranej Varillasa, ale Hurkacz będzie zdecydowanym faworytem do awansu do czwartej rundy Roland Garros 2023. I znów, każdy inny wynik, niż wygrana Polaka będzie sporą niespodzianką. Stawiamy typy na Hurkacza, ale spodziewamy się, że Varillas będzie w stanie urwać przynajmniej jednego seta naszemu tenisiście. Hubi nie gra na najwyższym poziomie, a jego mecze to sinusoida dobrej gry, przeplatanej prostymi błędami. Fizycznie, a przede wszystkim technicznie, powinien jednak dominować nad swoim najbliższym rywalem.

Kiedy gra Hurkacz z Varillasem? O której mecz Roland Garros 2023?

Kiedy gra Hurkacz? Mecz zostanie rozegrany 2 czerwca 2023. O której poczatek Hurkacz – Varillas? Typy na to spotkanie znajdziesz powyżej, a mecz rozpocznie się jako czwarty od godziny 11:00 (po Fognini – Ofner), a więc około 19:00 – 19:20.

Gdzie oglądać Hurkacz – Varillas? Transmisja na żywo

Standardowo, transmisja meczu Hurkacz – Varillas do obejrzenia na Eurosporcie. Z kolei darmowa transmisja online we Fortunie. Możesz oglądać mecz za darmo po rejestracji konta. Dodatkowo we Fortunie znajdziesz wszystkie spotkania Roland Garros 2023 na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ