Svitolina – Sabalenka typy i kursy na Roland Garros 2023

Prawdziwi fani kobiecego tenisa zacierają już zapewne ręce przed kolejnym spotkaniem ćwierćfinałowym w Roland Garros. Jak może przebiegać zatem ta ukraińsko-białoruska rywalizacja? Oto nasze Svitolina – Sabalenka typy oraz kursy na najciekawsze zakłady. Miłej lektury!

Elina Svitolina – Aryna Sabalenka typy i kursy (06.06.2023)

O tym jak groźną zawodniczką jest Aryna Sabalenka przekonała się na własnej skórze prawdopodobnie każda tenisistka ze światowej czołówki. Mowa tu nawet o naszej Idze Świątek, która to musiała uznać wyższość Białorusinki podczas finału turnieju w Madrycie. Nikogo nie powinny zatem dziwić liczne Svitolina – Sabalenka typy faworyzujące 25-latkę urodzoną w Mińsku.

Przejść obojętnie obok bardzo dobrze dysponowanej Eliny Svitoliny jednak absolutnie nie wchodzi w grę. Uważamy, więc, że reprezentantka Ukrainy postawi twardy opór swojej rywalce zza północnej granicy, czego wynikiem będzie w ostateczności triumf w przynajmniej jednym secie.

svitolina-sabalenka-typy

Wraz z ewentualną wygraną pojedynczej partii przez Ukrainkę zwiększeniu ulegnie także liczba rozegranych gemów. Mamy nadzieję, że po ich zsumowaniu taka ilość będzie oscylowała wokół 19. Jeśli stanie się inaczej, to przyznamy szczerze, że będziemy wyjątkowo zaskoczeni.

Kiedy gra Svitolina zagra z Sabalenką? O której mecz Roland Garros 2023?

Potyczka z udziałem drugiej rakiety świata powinna rozpocząć się około godz. 12:30 w dniu 6 czerwca bieżącego roku. Ten termin może jeszcze ulec delikatnej zmianie. Stanie się tak, gdy wcześniejszy pojedynek 1/4 finału pomiędzy Karoliną Muchovą a Anastazją Pawliuczenkową będzie trwał więcej niż półtorej godziny.

Gdzie oglądać Svitolina – Sabalenka? Transmisja na żywo

Jesteście ciekawi, gdzie będzie można śledzić relację live z tego pojedynku? Opcji jest przynajmniej kilka, lecz my wspomnimy tylko o tych dwóch najważniejszych. Po pierwsze klienci Betclic będą mieli okazję śledzić to starcie na żywo. Jeśli chcecie dostąpić podobnego zaszczytu, to w mgnieniu oka możecie dokonać szybkiej rejestracji konta.

Gdy z zakładami bukmacherskimi Wam nie do końca po drodze, to zostaje jeszcze transmisja w Eurosport. To właśnie na antenach tej stacji relacjonowany jest cały paryski turniej.

OGLĄDAJ TUTAJ