Świątek – Haddad Maia typy i kursy (1/2 finału Roland Garros 2023)

Polka  zgodnie z oczekiwaniami awansowała do półfinału Roland Garros 2023. Iga Świątek zagra w nim przeciwko Brazylijce, Haddad Mai, dla której obecność w gronie najlepszych czterech tenisistek wielkoszlemowej imprezy to życiowy sukces. Zobacz kiedy gra Świątek, o której i jakie są nasze Świątek – Haddad Maia typy.

Iga Świątek – Beatriz Haddad Maia typy i kursy na półfinał Roland Garros (08.06.2023)

Iga Świątek znów będzie zdecydowaną faworytką rywalizacji. Wszyscy oczekują, że pewnie wygra z Beatriz Haddad Maią i zamelduje się w finale Roland Garros 2023, gdzie będzie miała szansę na trzeci w karierze tytuł, w tym obronę zeszłorocznego mistrzostwa.

Świątek - Haddad Maia typy
Icon Sport

Nikogo nie może dziwić, że Iga jest faworytką nie tylko nadchodzącego meczu, ale i całego Rolanda Garrosa. Polka potwierdza dobrą dyspozycję z meczu na mecz. I choć w ćwierćfinale Coco Gauff postawiła trudne warunki, to Świątek znów wygrała bez straty seta. Tym razem nasze Świątek – Haddad Maia typy są podobne. Uważamy, że Polka wygra z Brazylijką 2:0, a cały mecz rozstrzygnie się poniżej 18.5 gema. Tak zresztą rozstrzygał się każdy dotychczasowy pojedynek Igi Świątek na Roland Garros 2023.

Jeżeli chodzi o Beatriz Haddad Maię, to Brazylijka w ćwierćfinale pokonała Ons Jabeur, czym sprawila niespodziankę. Co ciekawe, Haddad Maia ma dodatni bilans bezpośrednich meczów przeciwko Idze Świątek. Brazylijka wygrala bowiem jedyny dotychczasowy mecz, rozegrany w Toronto w 2022 roku, stosunkiem 2:1. Ten mecz to jednak korty twarde, a w czwartek przyjdzie im rywalizować na mączce, gdzie każdy doskonale zdaje sobie sprawę z wybitności Polki. Stąd nasze Świątek – Haddad Maia typy nie mogą być inne.

Kiedy gra Świątek z Haddad Maią? O której półfinał Roland Garros 2023?

Wiemy już kiedy gra Iga Świątek w półfinale Roland Garros 2023 przeciwko Beatriz Haddad Mai. Mecz Świątek już w czwartek, 8 czerwca 2023 roku, jako drugi w kolejnośći od godziny 15:00. Kiedy gra Świątek? Około 18:25 po zakończeniu pierwszego półfinału, Muchova – Sabalenka.

Gdzie oglądać półfinał Roland Garros 2023: Świątek – Haddad Maia? Transmisja

Transmisja meczu Świątek – Haddad Maia na Eurosporcie. Poza tym, z półfinału Roland Garros 2023, Świątek – Haddad Maia stream online w Superbet. Wymagana jest rejestracja konta, żeby oglądać ten i pozostałe mecze tenisa za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ