Świątek – Haddad Maia gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online za darmo

Świątek – Haddad Maia gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online za darmo
Icon Sport

W 1/2 finału Roland Garros 2023, Iga Świątek zagra przeciwko Beatriz Haddad Mai. Ten mecz już 8 czerwca, o godzinie 18:50. Gdzie oglądać Świątek – Haddad Maia? Transmisja TV na Eurosporcie, a stream online w Betclic.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać półfinał Roland Garros 2023: Świątek – Haddad Maia? Transmisja online

Jak już wspomnieliśmy, z meczu Świątek – Haddad Maia stream online w Betclic. Żeby oglądać półfinał Roland Garros 2023, należy założyć darmowe konto, a mecz znajduje się w zakładce “na żywo”. Możesz oglądać tam wszystkie spotkania French Open online za darmo.

Gdzie oglądać Świątek – Haddad Maia? Transmisja telewizyjna

Na jakim kanale mecz Świątek – Haddad Maia? Transmisja telewizyjna Roland Garros 2023 standardowo na Eurosporcie. Mecz online dostępny będzie także w usłudze Eurosport Extra (Player). Jednak w odróżnieniu od serwisu Betclic, transmisja Świątek – Haddad Maia tam jest płatna.

Czy Iga Świątek weźmie rewanż i awansuje do finału Rolanda Garrosa 2023?

Przed Igą Świątek szansa na trzeci triumf na Rolandzie Garrosie. Najpierw musi jednak pokonać Beatriz Haddad Maię i awansować do finału imprezy. Co ciekawe, Polka jeszcze nigdy nie wygrała przeciwko Brazylijce. Dotychczas zagrały raz w Toronto w 2022 roku i rywalka wygrała 2:1 po ponad trzygodzinnym boju. Tym razem wszystko zwiastuje nam szybką wygraną Igi. Oby tak było.