SEC Guestrow 2022 – typy, kursy i zakłady na Mistrzostwa Europy żużel

2 lipca rozpoczęła się rywalizacja w ramach Tauron SEC 2022. Teraz czekają nas kolejne zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Z tej okazji prezentujemy typy na SEC Guestrow 2022.

Typy SEC Guestrow 2022

Typy na SEC Guestrow 2022 – na co warto rzucić okiem?

Specjalnie dla was przygotowaliśmy godne uwagi SEC Guestrow 2022 typy. Co, naszym zdaniem, zasługuje na szczególną uwagę? Przewidywania przed rundą w Niemczech prezentujemy poniżej.

SEC Guestrow 2022. Madsen znów mocno namiesza?

Leon Madsen świetnie rozpoczął zmagania w ramach cyklu SEC 2022. Duńczyk odnotował triumf na torze w Rybniku. Bez wątpienia w tym sezonie prezentuje się on bardzo dobrze, stąd też SEC Guestrow 2022 typy, że również i tym razem zdoła osiągnąć kapitalny wynik i ukończy turniej na pierwszym lub drugim miejscu.

Uważamy ponadto, że z dobrej strony pokaże się Patryk Dudek. Skąd właśnie takie SEC Guestrow typy? Pod uwagę wzięliśmy choćby fakt, że skutecznie prezentuje się w PGE Ekstralidze i na pewno drzemie w nim niemały potencjał. Przewidujemy, że w Niemczech przynajmniej wiedzie do wielkiego finału.

Gdzie obstawiać na SEC Guestrow 2022 zakłady bukmacherskie?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej obstawiać SEC Guestrow 2022 zakłady, to spieszymy z pomocą. Z pewnością doskonałą podpowiedzią jest poniższa tabela. Zawarte w niej informacje pozwolą na rozwianie wszelkich wątpliwości, które pojawiają się wśród osób zainteresowanych stawianiem zakładów.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ

Gdzie będzie można oglądać Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu SEC Guestrow 2022? Transmisja

Nie wiesz jeszcze gdzie oglądać SEC Guestrow 2022? Na szczęście mamy odpowiedź na to pytanie. Bezpośrednia transmisja z tych zawodów dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Zmagania na niemieckim owalu śledzić będzie można na TVP Sport. Transmisja wystartuje 6 sierpnia o godzinie 18:45. Kwadrans później rozpocznie się batalia zawodników, którzy mają ochotę powiększyć swój dorobek w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy.

Ważne jest też to, że dostępna będzie transmisja internetowa. Zmagania śledzić będzie można za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl. Poza tym transmisja pojawi się w aplikacji mobilnej, która jest dostępna zarówno na smartfonach, jak i tabletach. Warto zarezerwować sobie czas, by ze spokojem móc oglądać żużlowe zmagania w Guestrow.