SEC Bydgoszcz transmisja – gdzie oglądać Mistrzostwa Europy na żużlu dzisiaj?

SEC Bydgoszcz transmisja – gdzie oglądać Mistrzostwa Europy na żużlu dzisiaj?
fot. Icon Sport

Pora na kolejne emocje związane z cyklem Indywidualnych Mistrzostw Europy 2023. Niewątpliwie nie zabraknie takich, którzy będą uważnie śledzić SEC Bydgoszcz transmisja. Wyjaśniamy, gdzie dostępny będzie przekaz live z tych zmagań.

SEC Bydgoszcz gdzie oglądać transmisję na żywo?

Nie wiesz, gdzie dostępna będzie SEC Bydgoszcz transmisja? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Rywalizację będzie można śledzić za pośrednictwem TVP Sport. To kanał otwarty, więc nikt nie powinien mieć większego kłopotu z tym, by obejrzeć Bydgoszcz żużel 2023.

Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy na żużlu dzisiaj przez internet?

A czy będzie SEC transmisja online? Jak najbardziej tak. Przekaz za pośrednictwem internetu udostępniony zostanie w serwisie sport.tvp.pl. 

SEC gdzie oglądać na telefonie? W tym przypadku rekomendujemy aplikację TVP Sport. Pozwala ona na bezpłatne i zupełnie legalne śledzenie żużlowej rywalizacji w ramach SEC 2023.

Przypomnijmy, że SEC Bydgoszcz 2023 odbędzie się 9 września (sobota) o godzinie 20:00. Emocji na pewno będzie bardzo dużo.

Kto pojedzie w Bydgoszczy? Oto lista startowa

Wyjaśniliśmy już, gdzie dostępna będzie SEC 2023 transmisja zawodów w Bydgoszczy. Teraz trzeba jeszcze przeanalizować listę startową tego turnieju. Kto przystąpi do rywalizacji? Oto lista nazwisk:

1. Antonio Lindbäck #85 (Szwecja)
2. Adam Ellis #299 (Wielka Brytania)
3. Kai Huckenbeck #744 (Niemcy)
4. Mikkel Michelsen #155 (Dania)
5. Kacper Woryna #223 (Polska)
6. Janusz Kołodziej #333 (Polska)
7. Andreas Lyager #114 (Dania)
8. Leon Madsen #30 (Dania)
9. Patryk Dudek #692 (Polska)
10. Szymon Woźniak #16 (Polska)
11. Dominik Kubera #415 (Polska)
12. Dimitri Berge #96 (Francja)
13. Andzejs Lebedevs #129 (Łotwa)
14. Vaclav Milik #225 (Czechy)
15. Jan Kvech #201 (Czechy)
16. Grzegorz Zengota #29 (Polska)

17. Kacper Pludra (Polska)
18. Kacper Łobodziński (Polska)

Już w premierowym wyścigu na torze zaprezentuje się zatem lider klasyfikacji przejściowej SEC 2023. Chodzi oczywiście o Mikkela Michelsena, który zmierzy się z takimi zawodnikami jak Antonio Lindbaeck, Adam Ellis oraz Kai Huckenbeck.

Po chwili do akcji wkroczy m.in. Leon Madsen. Duńczyk na pewno ma wielką chrapkę, by po raz trzeci w karierze triumfować w bydgoskiej rundzie SEC. Śmiało można stwierdzić, że to jeden z faworytów zmagań w mieście nad Brdą.