Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich typy, kursy 12/03/2022

mistrzostwa swiata w lotach narciarskich typy

Po piątkowych zmaganiach w dwóch seriach konkursowych pora na sesję sobotnią. Czy Markus Lindvik zdoła utrzymać swoją pozycję na samym szczycie ligowego podium? Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich typy warte uwagi

Naszym skromnym zdaniem bez wątpienia warto przyjrzeć się bliżej następującym propozycjom bukmacherskim:

Stefan Kraft zdobędzie mistrzostwo

Apetyt na zdobycie najcenniejszego trofeum u Austriaka jest naprawdę spory. Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich typy będą skupiać się więc właśnie na wiktorii zawodnika urodzonego w Schwarzach im Pongau nieopodal Salzburga. 28-latek wygląda na obiekcie w Vikersund naprawdę dobrze. Liczymy więc, że na ostatniej prostej uda mu się wyprzedzić swojego młodszego rywala ze Skandynawii.

Timi Zajc zamelduje się w czołowej trójce

Zgodnie z naszymi przewidywaniami Timi Zajc po dwóch pierwszych seriach zdołał ulokować się naprawdę wysoko. Skok o długości 242.5 m pokazał dobitnie, że na tym światowym czempionacie stać go osiągnięcie życiowego sukcesu. Jedno z miejsc na ligowym podium w takich okolicznościach musi paść jego łupem. Nie ma innej opcji.

Piotr Żyła będzie najlepszym z Polaków

Choć po pierwszym dniu rywalizacji najlepszą pozycję pośród wszystkich Biało-czerwonych zajmuje Jakub Wolny, to wydaje nam się, że w sobotę sytuacja ta może ulec delikatnej zmianie. Raptem siedem miejsc za nim znajduje się bowiem Piotr Żyła. 20 punktów, jakie ich dzieli to przy dwóch skokach na obiekcie mamucim praktycznie nic. Uważamy więc, że Wiewiór wyprzedzi swojego kolegę z kadry i ostatecznie zakończy mistrzostwa jako najwyżej sklasyfikowany Polak.

FAQ

  • O której początek sobotniego konkursu?

Rozpoczęcie trzeciej serii konkursowej powinno odbyć się dokładnie o godz. 16:30.

  • Kto zwycięży Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich 2022?

Wydaje się, że ostateczna walka rozegra się pomiędzy Markusem Lindvikiem a Stefanem Kraftem.