O której skoki dzisiaj? PŚ w Oslo (terminarz i godzina konkursu)

o której skoki dzisiaj

Rozpoczęło się wielkie skakanie, czyli turniej Raw Air. Jego pierwszym akcentem jest weekend w Oslo. O której skoki dzisiaj? Sprawdź terminarz poniżej i bądź na bieżąco.

O której skoki narciarskie dzisiaj? PŚ w Oslo – terminarz

Poniżej znajdziesz kompletny na skoki narciarskie terminarz PŚ w Oslo. O której skoki dzisiaj? Wszystko rozpoczęło się w piątek, 10 marca, a spuentuje w niedzielę, 12 marca 2023 roku. Oby to były piękne, pierwsze akcenty tegorocznego turnieju Raw Air.

Sobota, 11.03.2023
13:40 – Seria próbna
14:40 – Konkurs indywidualny

Niedziela, 12.03.2023
11:30 – Kwalifikacje
16:30 – Konkurs indywidualny

O której skoki w piątek, 10 marca 2023 roku?

Kiedy skoki narciarskie w piątek? O 14:45 zaplanowano oficjalny trening, a o godzinie 17:00 przeprowadzone zostaną kwalifikacje, które przypominamy, że liczą się do klasyfikacji generalnej Raw Air.

O której skoki w sobotę, 11 marca 2023 roku?

W sobotę o 13:40 rozegrana zostanie seria próbną, a godzinę później, jeżeli sytuacji nie pokomplikują warunki atmosferyczne, ruszy konkurs PŚ w Oslo.

O której skoki w niedzielę, 12 marca 2023 roku?

Na niedzielę zaplanowano drugi konkurs. Kiedy skoki narciarskie w niedzielę? Najpierw o 11:30 kwalifikacje, a później o 16:30 drugi konkurs indywidualny PŚ w Oslo.

Przypomnijmy, gdzie oglądać Raw Air. Skoki narciarskie transmisja z Oslo dostępna będzie na kanałach Eurosport 1 oraz TVN.

Kamil Stoch po raz trzeci sięgnie po Raw Air?

Wszyscy kibice w Polsce zadają sobie pytanie, czy biało-czerwoni utrzymają wysoką dyspozycję podczas nadchodzącego turnieju Raw Air, którego pierwszym akcentem będą właśnie skoki narciarskie Oslo. Wiemy, że w dobrej dyspozycji są Dawid Kubacki, Piotr Żyła oraz Kamil Stoch. Języczkiem uwagi może być ten ostatni. Kamil dwa razy w karierze wygrywał Raw Air, a po ostatnich mistrzostwach, kiedy dwukrotnie był czwarty (konkurs indywidualny i drużynowy na skoczni dużej), może odezwać się w nim sportowa złość. Oby tak właśnie było. Wiedząc, o której skoki dzisiaj, trzymamy kciuki za wszystkich biało-czerwonych!