PŚ w Niżnym Tagile typy i kursy ✔️ 20 listopada 2021

Czas rozpocząć Puchar Świata w skokach narciarskich. Przed nami zawody w Niżnym Tagile. Typy i kursy bukmacherskie na pierwszy konkurs znajdziesz poniżej.

Niżny Tagił – typy i kursy na skoki narciarskie 20.11.2021

Mamy dla Ciebie trzy ciekawe na Niżny Tagił typy. Zakłady na skoki narciarskie możesz postawić u wskazanych bukmacherów, gdyż oferują atrakcyjne kursy.

Niżny Tagił typy

Stoch na podium w Niżnym Tagile

Kamil Stoch w zdecydowanym stylu wygrał kwalifikacje do pierwszego konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Dobrze także skakał na treningach. Dlatego na sobotnie skoki narciarskie typy dajemy na miejsce na podium w wykonaniu Polaka.

Stoch lepszy od Graneruda

Czy Polak będzie lepszy od obrońcy Pucharu Świata i zdobywcy Letniego Grand Prix? Naszym zdaniem tak. Typy na Niżny Tagił argumentujemy tym, że zarówno w drugiej sesji treningowej, jak i kwalifikacjach Stoch odleciał dalej niż Norweg. Forma Polaka zwyżkuje ze skoku na skok.

Kobayashi lepszy od Geigera

Geiger nie skakał w zeszłym roku w Niżnym Tagile, a w kwalifikacjach i obu sesjach treningowych był za plecami Japończyka. Trudno więc przypuszczać, że nagle go przeskoczy.

Skoki narciarskie – typy na Niżny Tagił

Znasz już nasze trzy prognozy na Puchar Świata w Niżnym Tagile. Warto wziąć pod uwagę zmienne warunki wietrzne, które panują na skoczni w Niżnym Tagile. Być może będziemy świadkami kilku sensacyjnych rozstrzygnięć. Dlatego nie odważyliśmy się wytypować zwycięzcy konkursu, ale śmiało uważamy, że powyższe trzy typy na Niżny Tagił się sprawdzą.

Obstawianie skoków narciarskich – gdzie?

Polecamy zakłady bukmacherskie Fortuna oraz STS. Tam znaleźliśmy najciekawszą ofertę zakładów na zwycięzcę, top 3 oraz pojedynków h2h. Tam możesz też wykorzystać nasze na Niżny Tagił typy bukmacherskie.

FAQ

  • Kto wygra zawody w Niżnym Tagile?

Mamy ciekawe typy, które przeczytasz w tekście.

  • Gdzie obstawiać skoki narciarskie?

Zakłady na skoki warto stawiać w Fortunie i STS.

0 0 vote
Article Rating