Puchar Świata w Niżnym Tagile typy ✔️ 21.11.2021

Z pewnością nie tak Polscy kibice wyobrażali sobie inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich. Czas jednak na drugi konkurs indywidualny na skoczni w Niżnym Tagile, który miejmy nadzieję będzie szczęśliwszy dla podopiecznych Michala Doleżala.

Niżny Tagił – typy, kursy i zakłady na 21 listopada 2021

Zakłady na skoki narciarskie rozchodzą Cię niczym ciepłe bułeczki. Mamy dla Ciebie przed drugim konkursem, którego gospodarzem będzie Niżny Tagił typy bukmacherskie.

Niżny Tagił typy

Kamil Stoch w czołowej szóstce

Po wygranych kwalifikacjach przed pierwszym konkursem w Niżnym Tagile wszyscy myśleli, że Kamil Stoch włączy się do walki o podium. Niestety, ale po pierwszej serii zajmował dopiero 20. miejsce. W finałowej rundzie zdołał przedrzeć się na piątą lokatę. Liczymy, że podrażniony pierwszym nieudanym skokiem Kamil Stoch w drugim konkursie nas pozytywnie zaskoczy.

Ryoyu Kobayashi także w top6

Japończyk przyzwyczaił, że kiedy mu idzie, to skacze daleko, a kiedy nie idzie, to po prostu… nie idzie. W Niżnym Tagile Kobayashi skacze świetnie. Pierwszy konkurs zakończył na drugim miejscu i wątpliwe wydaje się by w niedzielę wypadł z czołowej szóstki na koniec zawodów. Dlatego na niedzielne zawody w Niżny Tagił typy dajemy na top6 w wykonaniu Japończyka.

Granerud tym razem lepszy od Geigera

Nasz trzeci typ jest nieco bardziej odważny. Stawiamy, że tym razem Granerud okaże się lepszy od Geigera. W sobotę Norweg prowadził po pierwszej serii, ale w finałowym skoku dał się ograć Geigerowi i Kobayashiemu. Norweg powinien więc podejść do niedzielnego konkursu bardzo ambicjonalnie.

Obstawianie skoków, typy na Niżny Tagił – kursy

Znasz już nasze przewidywania, a jeśli interesują Cię dobre kursy bukmacherskie, sprawdź oferty STS oraz Fortuny. Następny konkurs odbędzie się w Wiśle.

FAQ

  • Kto wygra drugi konkurs w Niżnym Tagile?

Typy znajdziesz w środku.

  • Gdzie najlepsze zakłady i kursy na skoki?

W Fortunie i STS.