Turniej Czterech Skoczni 2021/2022 typy, kursy 29/12/2021

Przed nami jubileuszowy 70. Turniej Czterech Skoczni. Jak poradzą sobie w nim Polacy? Czy podczas konkursu w Oberstdorfie możemy liczyć na choćby chwilę radości? Turniej Czterech Skoczni 2021/2022 typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Typy na konkurs w Oberstdorfie

Oto nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z premierowym konkursem najnowszej edycji tej prestiżowej imprezy:

Markus Eisenbichler na podium

Naszym skromnym zdaniem reprezentant naszych zachodnich sąsiadów może być jednym z największych zaskoczeń pierwszego z konkursów 70. edycji Turnieju Czterech Skoczni. Podczas kwalifikacji to właśnie on był bowiem autorem jednego z najdłuższych skoków. Tylko ze względu na bonifikaty punktowe został sklasyfikowany na szóstym miejscu. Jeśli ktoś miałby pokrzyżować plany trójce Kobayashi-Gaiger-Granerud, to może być to właśnie Markus Eisenbichler.

turniej-czterech-skoczni-2021-2022

Geigera lepszy od Graneruda

Lider kontra trzeci zawodnik Pucharu Świata. Ten bezpośredni pojedynek zapowiada się niezwykle interesująco. Z uwagi na wyższą pozycję Niemca, to właśnie jego typujemy do zajęcia wyższej lokaty podczas konkursu w Oberstdorfie.

Jakub Wolny w czołowej piętnastce

Najlepszy z Polaków we wtorkowych kwalifikacjach ma spore szanse na sprawienie niespodzianki wszystkim kibicom skoków narciarskich znad Wisły. Co prawda przyjdzie mu się mierzyć w parze ze Stephanem Leyhe, lecz obserwując jego dotychczasowe skoki w Oberstdorfie można mieć nadzieje, że uda mu się odprawić Niemca z przysłowiowym kwitkiem. Uważamy więc, że miejsce w czołowej piętnastce środowego konkursu powinno być dla Wolnego zadaniem, któremu na pewno podoła.

Turniej Czterech Skoczni kursy

Na stronach legalnych polskich bukmacherów znajdziecie bardzo bogatą ofertę zakładów związanych z Turniejem Czterech Skoczni. Nam najbardziej rzuciły się w oczy propozycje3, lecz warto spojrzeć również na to, co mają do zaoferowania pozostałe firmy.

Najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie można obejrzeć Turniej Czterech Skoczni 2021/2022?

Transmisja na żywo z tego wydarzenia będzie dostępna na antenach stacji TVN oraz Eurosport 1.

  • O której początek konkursu w Oberstdorfie?

Pierwszą serię konkursu w Oberstdorfie zaplanowano na godz. 16:30 w dniu 29 grudnia 2021 roku.