Khalidov – Pudzianowski godzina: o której godzinie walka na KSW 77?

Khalidov - Pudzianowski wynik i relacja

Trwa gala KSW 77. Przypomnijmy, że walką wieczoru będzie starcie Khalidov vs Pudzianowski. O której godzinie Mamed i Pudzian walczą? Mamy najnowszą aktualizację.

O której Khalidov – Pudzianowski? Godzina walki

  • Kiedy walka Mamed – Pudzian? W nocy, z 17 na 18 grudnia 2022
  • O której godzinie Khalidov – Pudzianowski? 00:15 – 00:30

Na trwającej gali KSW 77, Khalidov vs Pudzianowski będzie ostatnią, 11 walką. W związku z tym Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski powinni wejść do klatki około godziny 00:15 – 00:30. Wcześniej mówiło się, że walka Khalidov – Pudzianowski rozpocznie się pomiędzy 23:00, a 24:00. Jednak ze względu na przebieg poprzednich pojedynków, wiadomo, że Pudzian vs Mamed rozpocznie się chwilę po 24:00.

mamed pudzian freebet

Nie ma co ukrywać, że walka Khalidov – Pudzianowski jest jedną z największych walk w historii polskiego mma. Na ten pojedynek czekają dosłownie wszyscy. Mariusz Pudzianowski, który początkowo uważany był bardziej za freak fightera, niż profesjonalnego wojownika pokazał, że uporem i olbrzymią pracą jest w stanie zaliczać się do najlepszych. Dowodem tego była ostatnia widowiskowa wygrana nad Michałem Materlą. Teraz jednak poprzeczka dla Pudziana wędruje zdecydowanie wyżej, bowiem Mamed Khalidov to absolutnie najwyższa półka. Nawet, jeśli Khalidov jest już na ostatniej prostej do końca kariery, to wciąż jest nieprzewidywalnym zawodnikiem. Radzimy nie mrugać.

Kto wygra walkę Khalidov - Pudzianowski?