Khalidov – Pudzianowski wynik i relacja na żywo (Kto wygrał?)

Khalidov - Pudzianowski wynik i relacja

Na tę walkę czekaliśmy wszyscy. Kto wygrał walkę Khalidov – Pudzianowski? Wynik i relacja znajdują się poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z nią! Znajdziesz też skrót pojedynku.

Kto wygrał? Khalidov – Pudzianowski wynik walki

Mamed Khalidov wygrał w pierwszej rundzie. Mamed rzucił Pudzianem i w parterze zza pleców zasypał go ciosami.

Khalidov – Pudzianowski relacja z walki

1 runda: Mamed Khalidov wygrywa w pierwszej rundzie. Mamed obalił Pudziana i zasypał go ciosami zza pleców. Pudzian odklepał, a po chwili sędzia zakończył walkę. Szybka wygrana Khalidova!

Wynik walki Khalidov – Pudzianowski był taki, jak eksperci przewidywali. Wszyscy myśleli, że Pudzian będzie miał przewagę wagi, a tymczasem Mamed nie dość, że wyszedł z klinczu przy siatce, to rzucił Pudzianem, sprowadzając go do parteru. Tam dopełnił formalności. Pudzian w parterze był mocno zagubiony, szybko oddał plecy, a Mamed Khalidov nie mógł tego nie wykorzystać. Po walce Mamed oświadczył, że to jego ostatnia walka w kategorii ciężkiej.

Ależ się będzie działo: Khalidov – Pudzianowski

Tego nie można przegapić. Zdaniem wielu, to największa walka w historii polskiego mma. Radzimy nie mrugać, bowiem każdy doskonale zna potworną siłę Mariusza Pudzianowskiego, ale też nieprzewidywalność Mameda Khalidova. Ta walka może różnie się potoczyć! Czekamy już pełni emocji!