KSW 77 PPV: Gdzie oglądać? Jest stream online za darmo?

Kibicu, zastanawiasz się, gdzie oglądać KSW 77 PPV? Jak wykupić, a może chcesz dowiedzieć się, czy będzie z KSW stream online za darmo? Wszelkie odpowiedzi znajdziesz w naszym tekście.

Gdzie oglądać KSW 77 PPV?

Nie ma żadnego zaskoczenia, jeżeli chodzi o odpowiedź na pytanie KSW 77 gdzie oglądać. PPV standardowo dostępne będzie na platformie Viaplay. Poniżej w tekście dokładnie, krok po kroku opisaliśmy, jak wykupić KSW PPV oraz jaka jest cena transmisji.

Jak wykupić KSW PPV? Ile kosztuje?

Żeby wykupić dostęp do KSW 77 PPV, należy przejść na stronę Viaplay, wybrać jeden z pakietów, dokonać płatności i gotowe.

  1. Przejdź na stronę Viaplay.
  2. Kliknij u góry na ikonę “uzyskaj pakiet Viaplay”
  3. Wybierz pakiet na miesiąc lub na rok
  4. Utwórz konto lub zaloguj się, jeżeli już je posiadasz
  5. Dokonaj płatności
  6. Oglądaj KSW 77

Cena dostępu do Viaplay na okres miesiąca wynosi 34 złotych. Roczna subskrybcja to z kolei koszt 33,25 złotych za każdy z miesięcy. W pakiecie otrzymujesz dostęp do gali KSW, a także filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych, które są transmitowane przez Viaplay.

Viaplay i KSW 77 możesz oglądać na komputerze, ale też na telefonie komórkowym i telewizorze, dzięki specjalnej aplikacji.

mamed pudzian freebet

Czy będzie z KSW 77 stream online za darmo?

Niestety, musimy zmartwić kibiców, którzy poszukują z KSW 77 stream za free. Nie będzie możliwości legalnego oglądania KSW za darmo. Owszem, zapewne pojawiają się różne nielegalne źródła, jak KSW 77 strumyk tv, ale od razu ostrzegamy, że jest to niezgodne z prawem. Dodatkowo, jakość i płynność transmisji jest wątpliwa, a użytkownika mogą denerwować nieustanne reklamy. Warto więc poświęcić 34 złote, żeby obejrzeć Khalidov – Pudzianowski legalnie.

Kto wygra walkę Khalidov - Pudzianowski?

Kiedy KSW 77? O której godzinie początek gali?

Wiesz już odnośnie KSW 77 gdzie oglądać, a czy wiesz kiedy? Gala KSW 77 już 17 grudnia 2022 roku. Jej początek zaplanowano na godzinę 19:00. Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov zawalczą w ostatniej walce wieczoru, zatem dojdzie do niej zapewne około godziny 23:00 – 24:00. Liczymy na spore emocje!