KSW 91 typy, kursy i zakłady bukmacherskie (17.02.2024)

Już w najbliższą sobotę największa polska federacja MMA zawita po raz kolejny do Czech. Tym razem, nasi południowi sąsiedzi będą mogli podziwiać fighterów w Libercu, bliskim polskiej granicy. Na karcie walk znalazło się wielu lokalnych bohaterów, którzy na pewno przyciągną na trybuny miejscową publiczność. W artykule przedstawimy Wam KSW 91 typy, na kilka pojedynków, które w naszej opinii są najciekawsze z perspektywy bukmacherskiej. Oczywiście nasze typowanie będzie poparte krótką analizą, która poprze nasze wybory.

KSW 91 typy bukmacherskie (17.02.2024)

Patrząc na kartę walk nadchodzącej, zagranicznej gali KSW, widać że znajduje się na niej wiele bliskich pojedynków. Największa polska federacja MMA stara się od wielu edycji zestawiać pojedynki w ten sposób, że na papierze ciężko wskazać faworyta. Nie inaczej jest tym razem, co czyni KSW 91 typowanie wyzwaniem dla wielu typerów. Postaramy się Wam pomóc i wskazać, co naszym zdaniem jest warte uwagi na sobotniej gali.

KSW 91 typy

Charzewski – Sobiech: typy i kursy na KSW 91

Popularny Harry przychodził do największej federacji w Polsce jako mistrz FEN, zatem drugiej znaczącej federacji w kraju nad Wisłą. Jednakże, póki co pod banderą KSW bardzo mocno rozczarowuje. W swoim debiucie zmierzył się ze skazywanym na pożarcie, Ahmdedm Villą i uległ mu na kartach sędziowskich. Dla Charzewskiego charakterystyczny jest jego styl walki. Dąży on za wszelką cenę do obalenie przeciwnika i kontroli w parterze, nie jest to styl, który podoba się kibicom. Mimo tego, z reguły przynosi mu on wiele zwycięstw i podobnego scenariusza spodziewamy się w Libercu i nasze Charzewski – Sobiech typy zakładają zwycięstwo tego pierwszego. Spodziewamy się dominacji zapaśniczej na przestrzeni całego pojedynku i spokojnej wygranej na kartach sędziowskich.

Humburger – Dudek: typy i kursy na KSW 91

Jeden z ulubieńców czeskich kibiców miał przed galą w Libercu spore zawirowania. Pierwotnie Humburger miał zmierzyć się z Albertem Odzimkowskim. Niestety, Polak doznał kontuzji i potrzebne było zastępstwo. Popularnego Złotego zastąpił Adrian Dudek. KSW 91 kursy jasno wskazują który z zawodników jest faworytem starcia, do którego dojdzie w co-main evencie. Przy nazwisku Humburgera znajdziemy kurs 1.28. Jest on niski lecz w naszej opinii idealnie odzwierciedla szansę Czecha na wygraną i można go wykorzystać w zakładach akumulowanych. Humburger od pierwszego gongu powinien zdominować rywala i zakończyć pojedynek przed czasem.

Czyżewska – Castkova: typy i kursy na KSW 91

Wiktoria Czyżewska uchodzi w Polsce za jeden z największych talentów kobiecego MMA. Już od drugiego zawodowego starcia rywalizuje w KSW, gdzie ma bilans 1-1. W ostatniej walce uległa przed czasem Sandrze Succar. Nadchodzące starcie będzie dla niej szansą na powrót na zwycięskie tory. Nasze KSW 91 typowanie zakłada zwycięstwo utalentowanej Polski. Zwłaszcza, że jej rywalka, Czeszka Castkova, powinna pasować jej pod względem stylistycznym. Spodziewamy się szermierki na pięści w stójce, w której przewaga szybkości Polki będzie decydująca.

Kto walczy na KSW 91? Karta walk

Nadchodząca gala w Libercu nie zawiera największych nazwisk kojarzonych z federacją. Nie ma w tym nic dziwnego, jest to gala przejściowa, która odbędzie się tydzień przed KSW Epic, na które czeka cała Polska. Mimo tego, nadal na rozpisce znajdziemy wiele ciekawych nazwisk, które gwarantują ciekawe walki. Oto KSW 91 karta walk:

 • Leo Brichta (12-3-0) vs Valeriu Mircea (29-8-1)
 • Dominik Humburger (7-1-0) vs Adrian Dudek (7-2-0)
 • Matúš Juráček (10-3-0) vs Henry Fadipe (14-11-1)
 • Viktor Červinský (4-0-0) vs Kacper Koziorzębski (9-6-0)
 • Łukasz Charzewski (12-2-0) vs Michał Sobiech (5-1-0)
 • Vasil Ducár (3-2-0) vs Dawid Kasperski (0-0-0)
 • Josef Štummer (3-1-0) vs Adrian Wieliczko (2-1-0)
 • Mariusz Joniak (11-5-0) vs Tobiasz Le (4-1-0)
 • Petra Částková (6-6-0) vs Wiktoria Czyżewska (2-1-0)

Gdzie oglądać KSW 91? Transmisja i stream online

Transmisja gali KSW 91 będzie dostępna w Polsce na platformie Viaplay. Cena miesięcznego abonamentu wynosi 55 złotych. Dodatkowo, poza KSW, użytkownicy którzy wykupią subskrypcję, uzyskają dostęp do innych wydarzeń sportowych, między innymi meczów Bundesligi, Premier League czy też rozgrywek darterskich.

Najczęstsze pytania o KSW 91

 • KSW 91 kiedy? W najbliższą sobotę, 17 lutego 2024.
 • KSW 91 gdzie? W czeskim Libercu.
 • Kto walczy na KSW 91? Karta walk to między innymi Dominik Humburger vs Adrian Dudek oraz Leo Brichta vs Valeriu Mircea.
 • Gdzie znajdę na KSW 91 typy? W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na KSW 91 kursy? Fortuna