Pasternak – Szeliga kursy i typy (Fame MMA 18)

Przed popularnym “Szelim” kolejne bardzo trudne wyzwanie. Już podczas Fame MMA 18 stanie na przeciwko Michała Pasternaka, weterana polskiej sceny MMA. Dla Piotra Szeligi będzie to kolejne starcie z profesjonalistą po pojedynkach z Marcinem Wrzoskiem oraz Normanem Parke. W artykule znajdziecie aktualne Pasternak – Szeliga kursy oraz nasze typy na pojedynek.

Michał Pasternak – Piotr Szeliga kursy, typy i zakłady (Fame MMA 18)

Mimo tego, że pojedynek odbędzie się w formule K1 to i tak mamy tutaj zdecydowanego faworyta. Poniżej znajdziecie tabelę z aktualnymi kursami na walkę, do której dojdzie na Fame MMA 18.

Pasternak vs Szeliga zakłady

Wygrana Pasternaka

1.12

Obstaw tutaj

Wygrana Szeligi

4.80

Obstaw tutaj

Pasternak – Szeliga kursy zdecydowanie pokazują, ze to popularny Wampir jest tutaj zobligowany do odniesienia zwycięstwa. Potencjalna wygrana Szeliego byłaby olbrzymią sensacją.

Pasternak – Szeliga typy naszym okiem

Nie będziemy wymyślać kwadratury koła. Nasze Pasternak – Szeliga typy również jednoznacznie kierują się w stronę wygraną Pasternaka. Wampir jest dużo bardziej doświadczony i trudno tutaj szukać sensacji.

Nie da się ukryć, że kurs na wygraną Szeligi jest bardzo niski. Niestety na chwilę obecną bukmacherzy jeszcze nie oferują pełnej oferty na ten pojedynek. Gdy tylko pojawi się kurs na wygraną Pasternaka przed czasem to na pewno zwrócimy na niego uwagę. Pasternak – Szeliga typy w zdecydowanej większości zakładają wygraną Pasternaka, nawet pomimo bardzo niskiego kursu.

Pasternak - Szeliga typy

Pasternak vs Szeliga kurs na Pasternaka

Kurs na Pasternaka jest na poziomie 1.12. Wampir jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, nawet biorąc pod uwagę formułę walki. Gdyby pojedynek odbywał się na zasadach MMA to bukmacherzy musieliby zaoferować jeszcze niższy kurs, ponieważ szansą Szeligi na wygraną w tym pojedynku byłaby jedynie kontuzja rywala. Aktualnie czekamy na rozwinięcie oferty bukmacherów, ponieważ jesteśmy zainteresowani typowaniem na wygraną Pasternaka przed czasem. Pojedynek zapowiada się na bardzo jednostronny i prawdopodobnie zakończy się wygraną Wampira przed czasem. Pasternak to zawodnik, które często dąży do skończenia w swoich pojedynkach, więc nie wydaje nam się by Szeliga był w stanie przetrwać cały dystans podczas najbliższej walki na Fame MMA 18.

Pasternak vs Szeliga kurs na Szeligę

Szeli jest w tym starciu zdecydowanym underdogiem, więc jeśli jesteście fanami szukania sensacji to dobrze trafiliście. Przy nazwisku Szeligi znajdzie kurs 4.80. Trzeba uznać, że jest bardzo atrakcyjny. Głównym, jeśli nie jedynym atutem Szeligi w tej walce powinno być mocne uderzenie. Zatem w naszych oczach jeśli Szeli ma wygrać to tylko przed czasem i to najpewniej w 1. rundzie, ponieważ nie słynie on z dobrej kondycji. Jednakże nawet pomimo formuły K1, która otwiera szansę na lucky punch to nie dajemy Szeliemu zbyt dużych. Jak wspominaliśmy, jak szukać typu w stronę Szeligi to warto zainteresować się jego wygraną w 1. rundzie jak będzie już dostępna w ofercie bukmacherów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Szeliga (@szeli_aesthetic)

Fame MMA 18: Pasternak vs Szeliga kiedy walka?

Walka odbędzie się 20 maja 2023 roku. Do starcia ma dojść na gali Fame MMA 18, która odbędzie się w Łodzi.

Kursy na wszystkie walki Fame MMA 18 – typy Betclic

Fame MMA 18 kursy 1 2

Pasternak vs Szeliga

1.10

Obstaw tutaj

5.25

Obstaw tutaj

Brodnicka vs Linkiewicz

2.85

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Błoński vs Ferrari

2.65

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Dubiel vs Ferrari

1.35

Obstaw tutaj

2.80

Obstaw tutaj

Dzinold vs Sutonator

1.82

Obstaw tutaj

1.82

Obstaw tutaj

Pierzasty vs Daro Lew

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Tańcula vs Wiewiór

1.52

Obstaw tutaj

2.25

Obstaw tutaj

Lizi vs Dominika Rybak

5.50

Obstaw tutaj

1.08

Obstaw tutaj

Zadyma vs Kwieciński

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Spysiński vs Paramaxil

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Najczęstsze pytania o Pasternak vs Szeliga

  • Kiedy Pasternak vs Szeliga? 20 maja 2023 roku.
  • Jakie są na Pasternak vs Szeliga kursy? Michał Pasternak jest faworytem z kursem 1.12.
  • Gdzie znaleźć Pasternak vs Szeliga typy? W naszym tekście.