Prime MMA zakłady, typy i kursy bukmacherskie. Jak i gdzie obstawiać walki?

Prime Show MMA to kolejna organizacja typu freak fight, która zyskuje ogromną popularność w Polsce. W związku z tym warto wiedzieć, gdzie stawiać na Prime Show zakłady, kto ma najlepsze kursy no i oczywiście, jakie są nasze typy na walki celebrytów.

Prime MMA zakłady bukmacherskie

Jedynym miejscem, w którym można obstawiać Prime MMA zakłady bukmacherskie, jest Fortuna. To legalny polski bukmacher, który jest sponsorem tejże organizacji, a zarazem partnerem w kwestii obstawiania walk. Dzięki temu Prime MMA kursy w Fortunie są atrakcyjne, a zakłady dostępne na szeroką skalę.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
 • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
 • ⭐ Cashbacki do 300 zł
 • ⭐ Freebet 10 zł za kod
 • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ

Jeżeli nie masz konta u tego bukmachera, to dobra okazja, żeby je zarejestrować i odebrać na Prime MMA zakłady ciekawe bonusy bukmacherskie, w tym także darmowy zakład bez depozytu.

Jakie są na nadchodzące Prime MMA kursy na zakłady?

Przed nami Prime MMA 4. Kursy bukmacherskie na najbliższą galę sprawdzisz w poniższej tabeli. Pamiętaj, że oferty mogą się zmienić, a jedynym miejscem, gdzie można stawiać na Prime MMA 4 zakłady jest bukmacher Fortuna.

Prime MMA 4 zakłady Zwycięstwo 1 Zwycięstwo 2

Don Kasjo - Popek

1.17

OBSTAW TUTAJ

3.90

OBSTAW TUTAJ

Zusje - Monika Godlewska 

1.07

OBSTAW TUTAJ

5.66

OBSTAW TUTAJ

Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska

2.70

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Bagietka - Kamerzysta

2.06

OBSTAW TUTAJ

1.60

OBSTAW TUTAJ

Skolim - Księciunio

1.60

OBSTAW TUTAJ

2.06

OBSTAW TUTAJ

Rafał Gawron - Piotr Kałuski

1.65

OBSTAW TUTAJ

2.00

OBSTAW TUTAJ

Tomasz Olejnik - Robalini

1.30

OBSTAW TUTAJ

2.92

OBSTAW TUTAJ

Stifler - Adam Soroko

3.28

OBSTAW TUTAJ

1.24

OBSTAW TUTAJ

Adam Okniński - Artur Kornik Sowiński

2.25

OBSTAW TUTAJ

1.50

OBSTAW TUTAJ

Jeżeli masz zatem swoje na Prime MMA 4 typy, to śmiało wykorzystaj je we Fortunie, wcześniej porównując wystawione kursy, które dokładnie podpowiedzą, co sądzi o danej walce bukmacher i kogo uważa za jej faworyta. Bez dwóch zdań, najgorętszą walką wydarzenia, które odbędzie się 26 listopada 2022 roku w Szczecinie będzie bokserski pojedynek Don Kasjo vs Popek. Podczas Prime MMA 4 zadebiutuje także Ewa Piątkowska. Zobaczymy również Zusje.

Jak obstawiać Prime MMA walki?

Wiesz już, gdzie obstawiać Prime MMA zakłady, ale jak obstawiać walki? Można tego dokonać na wiele różnych sposobów.

 • Zwycięzca walki – to podstawowe zakłady na Prime MMA, a jednocześnie najbardziej popularne. Polegają na typowaniu, kto wygra konkretną walkę.
 • Sposób zakończenia walki – możesz też obstawiać Prime MMA w kontekście tego, jak zakończy się walka. Czy na punkty, przez nokaut, techniczny nokaut lub dyskwalifikację jednego z zawodników.
 • Ile rund – ciekawym sposobem na zakłady na Prime Show MMA jest też obstawianie na powyżej/poniżej liczby rund. Tutaj gracze najczęściej koncentrują się na tym, czy pojedynek wyjdzie poza pierwszą rundę.
 • Kto wygra i sposób zakończenia walki – to zakład łączony. Musisz trafić oba zdarzenia, a więc zarówno zwycięzcę walki, jak i to, w jaki sposób zakończy się pojedynek.

Które zakłady na Prime MMA opłaca się obstawiać? Wszystko zależy od konkretnej walki. Jak dobrze wiadomo, walka walce, ale i zawodnik zawodnikowi nie jest równy.

Prime MMA zakłady

Gdzie znaleźć na najbliższą galę Prime MMA typy?

Wciąż pracujemy nad tym, żeby opublikować na Prime MMA 3 typy. Znajdziesz je na 3 dni przed galą na naszej stronie. W tym miejscu zamieścimy także odnośnik do stosownego tekstu.

Jakie na Prime MMA typy szykujemy? Przede wszystkim takie, które w naszych oczach, mogą się sprawdzić. Bazujemy na dużym prawdopodobieństwie i konkretnej analizie. Nie wystawiamy typów na przysłowiową “pałę”, a dokładnie je analizujemy, sprawdzając wiele istotnych, wypracowanych przez lata czynników dotyczących zakładów na mma. Stąd pojawiają się dopiero na kilka dni przed galą, żeby nasi czytelnicy mieli sprawdzone typy na Prime MMA, a nie przewidywania wzięte z “kosmosu”.

Kto walczy na Prime Show MMA?

Na Prime MMA karta walk złożona jest przede wszystkim z osobowości internetu. Tak, to kolejna organizacja, promująca freak fighty i celebrytów. Naturalnie także na Prime MMA zawodnicy to byli czy wciąż obecni zawodowcy. Organizacja, na wydawałoby się, że nasyconym rynku potrafi być konkurencyjna i liczymy, że jeszcze wiele razy nas pozytywnie zaskoczy.

Bez dwóch zdań, największą osobowscią Prime Show MMA jest Don Kasjo, który w klimacie konfliktu rozstał się z Fame MMA. W przeszłości dla organizacji występowali bądź wciąż występują tacy zawodnicy, jak Mateusz Murański, raper Sobota, Alan Kwieciński, Daniel Rutkowski, Jaś Kapela, Ziemowit Kossakowski czy kontrowersyjny Kamerzysta.

Kto jest właścicielem Prime MMA? Don Kasjo?

No właśnie, czy Don Kasjo jest właścicielem Prime MMA? Choć powszechnie Kasjusz Życiński uważany jest za włodarza Prime Show MMA, to próżno go szukać w rejestrach sądowych. Prime MMA zarejestrowana jest we Wrocławiu, a właścicielami organizacji są panowie Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba. To osoby blisko powiązane z profesjonalną organizacją mieszanych sztuk walki, FEN.

Gdzie oglądać Prime MMA? Ile kosztuje PPV? Jak wykupić?

Z gali Prime MMA PPV znajdziesz na oficjalnej stronie, która znajduje się pod adresem https://primemma.tv. Ile kosztuje PPV Prime MMA? Jak wykupić?

Po wejściu na stronę, należy utworzyć konto, a następnie dokonać płatności. Z Prime MMA stream kosztuje 29,90 zł bądź 34,90 zł. W pierwszym przypadku mowa o jakości HD oraz możliwości odtwarzania gali przez 7 dni po jej zakończeniu. Droższy pakiet Prime MMA PPV gwarantuje jakość obrazu Full HD oraz miesięczny dostęp do powtórek wszystkich walk.

Kiedy następna gala Prime MMA?

Następna gala to Prime MMA 4. Kiedy? Już 26 listopada 2022 roku. Gdzie Prime MMA 4? Szczecin.

Kto walczy na najbliższej gali? Między innymi Popek vs Don Kasjo, ale też Ewa Piątkowska czy Zusje. W tym tekście sprawdzisz pełną kartę walk Prime MMA 4. Oj, w Szczecinie, a więc jednym z miast, które uważane jest za stolicę polskiego mma, szykują się nieziemskie emocje!

Najważniejsze kwestie, dotyczące Prime Show MMA

 • GDZIE OBSTAWIAĆ PRIME MMA ZAKŁADY? W zakładach bukmacherskich Fortuna.
 • KTO MA NAJWYŻSZE NA PRIME MMA KURSY? Oficjalny partner organizacji, a więc bukmacher Fortuna.
 • GDZIE ZNALEŹĆ SPRAWDZONE PRIME MMA TYPY? Na naszej stronie internetowej.
 • KIEDY I GDZIE PRIME MMA 4? 26 listopada 2022 roku, w Radomiu.