Usyk – Dubois gdzie oglądać? Transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Usyk - Dubois

Ależ to będzie walka, ależ będzie się działo! Koniecznie spradź, gdzie oglądać Usyk – Dubois. Warto zarezerwować sobie trochę czasu, by śledzić ten pojedynek – to może być prawdziwa uczta dla miłośników szermierki na pięści.

Gdzie oglądać Usyk – Dubois? Stream online – jak wykupić, ile kosztuje?

Oczywiście dostępny będzie Usyk – Dubois stream online. W naszym kraju ten pojedynek będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem internetowej platformy MEGOGO. Jest to międzynarodowy serwis streamingowy, który zapewnia szeroką gamę kanałów TV. W ofercie znajdują się kanały sportowe, filmy i seriale, a także różnego rodzaju treści dla całych rodzin.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

ODBIERZ BONUS

Walkę będzie można śledzić w wysokiej jakości za pośrednictwem strony internetowej, a także na Smart TV. Przekaz live przy wykorzystaniu MEGOGO będzie można również zapewnić sobie na urządzeniach mobilnych czy konsolach do gier. Oczywiście po zakończeniu walki bez problemu będzie można powrócić do zapisu wideo.

MEGOGO zostało zakontraktowane przez K2 Promotions od 2020 roku. Ta platforma została oficjalnym nadawcą walk Ołeksandra Usyka w 2021 i 2022 roku w Ukrainie. Koszt dostępu do przekazu live z najbliższej walki to tylko 14,99 zł (dla nowych użytkowników).

Gala, podczas której Usyk zmierzy się z Duboisem, odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku. Początek rywalizacji tych dwóch pięściarzy będzie mieć miejsce około godz. 23:30. Zmagania toczyć się będą na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Gdzie oglądać Usyk – Dubois? Transmisja telewizyjna

A czy będzie transmisja telewizyjna z tej walki? Nie brakuje pytań o to, Usyk – Dubois gdzie oglądać w TV. W tym miejscu musimy rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie ma szans na to, by oglądać walkę w telewizji. Dostępny będzie tylko stream za pośrednictwem wspomnianej platformy.

Czy będzie Usyk – Dubois stream online free? Darmowa transmisja?

Niektórzy będą też szukać Usyk – Dubois live stream free. Tym razem niestety nie będzie szans na to, by bezpłatnie i legalnie obejrzeć ten hitowy pojedynek. Każdy, kto chce śledzić przebieg rywalizacji, będzie musiał uregulować opłatę w serwisie MEGOGO.