Alcaraz – Arnaldi typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (04.09.2023)

Carlos Alcaraz ma za sobą trzy wygrane mecze w US Open 2023. Na razie jeden z głównych kandydatów do odniesienia zwycięstwa wielkoszlemowego nie zawodzi. Sprawdź Alcaraz – Arnaldi typy przed meczem o awans do ćwierćfinału turnieju.

Carlos Alcaraz – Matteo Arnaldi typy i kursy (US Open 2023)

Reprezentant Hiszpanii przystąpił do US Open w roli rozstawionego z numerem pierwszym lidera rankingu ATP. Carlos Alcaraz jest ponadto obrońcą tytułu i zwycięzcą poprzedniego turnieju wielkoszlemowego – Wimbledonu. Wszystko to sprawia, że południowiec jest jednym z głównych kandydatów do zatriumfowania na kortach twardych w Nowym Jorku.

Przed Carlosem Alcarazem mecz z Matteo Arnaldim o awans do ćwierćfinału i zarazem o wejście do drugiego tygodnia turnieju wielkoszlemowego. Przed nim młody tenisista wyeliminował trzech przeciwników, a byli nimi Dominik Koepfer, Lloyd Harris oraz Daniel Evans. Carlos Alcaraz przegrał seta tylko w meczu trzeciej rundy z reprezentantem Wielkiej Brytanii.

Alcaraz - Arnaldi typy
Icon Sport

Najbliższy przeciwnik Carlosa Alcaraza także wystartował w drabince głównej. Matteo Arnaldi poradził sobie dobrze w meczach z Jasonem Kublerem, Arthurem Flisem oraz Cameronem Norriem. Najtrudniej było o pokonanie Francuza – Flisa, a mecz Włocha potrwał pięć setów. Wejście do czwartej rundy US Open jest najlepszym wynikiem w historii startów Matteo Arnaldiego w turniejach wielkoszlemowych.

Faworytem meczu będzie tenisista z Hiszpanii. Także nasze Alcaraz – Arnaldi typy to zwycięstwo lidera rankingu ATP. Stawiamy, że pierwsza w historii konfrontacja z Hiszpanem będzie dużym wyzwaniem dla Matteo Arnaldiego i w pierwszym secie lepszy będzie obrońca tytułu.

Kiedy gra Alcaraz z Arnaldim? O której godzinie?

Carlos Alcaraz po raz czwarty w US Open 2023 zagra tym razem w poniedziałek. Stawką meczu Hiszpana z Matteo Arnaldim będzie awans do ćwierćfinału.

Gdzie oglądać mecz Alcaraz – Arnaldi? Transmisja

Najbliższy mecz Carlosa Alcaraza w US Open 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Mecze są transmitowane na kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ