Alcaraz – Auger-Aliassime typy i kursy, gdzie oglądać ćwierćfinał Indian Wells 2023?

Czas na kolejny ćwierćfinał Indian Wells 2023, Alcaraz – Auger-Aliassime. Typy i kursy na to starcie znajdziesz w poniższym tekście.

Carlos Alcaraz – Felix Auger-Aliassime typy i kursy (17.03.2023)

Jeden z faworytów Indian Wells 2023, Carlos Alcaraz zagra w ćwierćfinale z Felixem Auger-Aliassime. Hiszpan wyeliminował w poprzedniej rundzie Drapera, który skreczował w drugim secie przy zdecydowanej przewadze Alcaraza. Wcześniej Carlos ograł Kokkinakisa i Griekspoora. Auger-Aliassime pokonał pogromcę Huberta Hurkacza, Tommy'ego Paula, ale potrzebował do tego trzech setów.

Alcaraz - Auger-Aliassime typy

Co ciekawe będzie to czwarty w historii mecz Alcaraz – Auger-Aliassime. Kursy przemawiają za Hiszpanem, ale nie wygrał on jeszcze nigdy przeciwko Kanadyjczykowi. W tym sezonie, jak i na Indian Wells 2023, Alcaraz jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Powinien więc przełamać tę fatalną passę i naszym zdaniem, wygra dość pewnie, stosunkiem setów 2:0. Alcaraz nie stracił jeszcze seta w Kalifornii, a Auger-Aliassime sporo musiał się namęczyć przykładowo z Paulem.

Kiedy, o której Alcaraz – Auger-Aliassime? Gdzie oglądać transmisję?

Mecz Alcaraz – Auger-Aliassime 17 marca 2023 roku, około 2:00 w nocy czasu polskiego. Ze starcia Alcaraz – Auger-Aliassime transmisja za darmo w serwisie STS.

Oglądaj tutaj