Miedwiediew – Tiafoe typy i kursy, gdzie oglądać Indian Wells 2023?

W półfinale Indian Wells 2023, Danił Miedwiediew zagra z Francesem Tiafoe. Sprawdź wobec tego na mecz Miedwiediew – Tiafoe typy i kursy bukmacherskie.

Danił Miedwiediew – Frances Tiafoe typy i kursy (18.03.2023)

Danił Miedwiediew jest głównym faworytem do wygrania Indian Wells 2023 pod nieobecność czy to Nadala czy zwłaszcza Novaka Djokovicia. Rosjanin po morderczym meczu przeciwko Zverevowi, nie bez kłopotów rozprawił się w 1/8 finału z Davidovichem Fokiną. Miedwiediew ma swoje problemy zdrowotne, co spróbuje wykorzystać Tiafoe. Amerykanin przystąpi do tego meczu podbudowany wygraną nad Cameronem Norrie.

Miedwiediew - Tiafoe typy

My jednak uważamy, że Tiafoe nie ma wielu argumentów, żeby postawić się Miedwiediewowi. Wystarczy spojrzeć na grę Rosjanina, ale też na historię bezpośrednich pojedynków. Miedwiediew wygrał bowiem cztery ostatnie mecze przeciwko Tiafoe, tracąc w nich łącznie tylko jednego seta. Warto naszym zdaniem zaryzykować zakłady nie tylko na wygraną Rosjanina, ale też na dokładny wynik 2:0.

Kiedy i o której Miedwiediew – Tiafoe? Gdzie oglądać transmisję Indian Wells 2023?

Mecz zostanie rozegrany 18 marca 2023 roku. Z kolei Miedwiediew – Tiafoe transmisja w zakładach bukmacherskich STS. Wymagana jest rejestracja konta.

OGLĄDAJ TUTAJ