Gdzie oglądać tenis na żywo? Transmisje TV, streamy online

Tenis ziemny to bez dwóch zdań druga, względem popularności, dyscyplina w Polsce. Ustępuje tylko piłce nożnej, ale ostatnie emocje, jakie dostarczają Iga Świątek i Hubert Hurkacz powodują, że coraz więcej osób ogląda tenisowe boje w wykonaniu naszych i nie tylko. Sprawdźmy zatem, gdzie oglądać tenis na żywo w telewizji oraz w Internecie.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

Transmisje online sts

Transmisje za darmo na żywo w STS TV.

Transmisje online betclic

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Transmisje online Fortuna

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

Transmisje online SUPERBET

Darmowe transmisje w Superbet.

Sprawdź, gdzie oglądać tenis

Oczywiście, najwygodniejszą formą jest wykupienie stosownego abonamentu telewizyjnego, w którym znajdziesz kanały, posiadające prawa do transmisji tenisowych turniejów. Nie jest jednak tak kolorowo, jak wielu mogłoby się wydawać. Raz, że ceny za abonamenty stale rosną, a dwa, coraz częściej spotyka się sytuacje, w których prawa telewizyjne rozproszone są pomiędzy różnymi stacjami.

Dlatego też postanowiliśmy przygotować nasz tekst, w którym odpowiadamy na to, gdzie oglądać tenis na żywo. Znajdziesz u nas nie tylko kanały telewizyjne, ale też strony internetowe z legalnymi transmisjami, dzięki czemu będziesz wiedział także, gdzie oglądać mecze tenisa za darmo w Internecie. Wszystkie z nich dostarczają transmisje, które uruchomisz zarówno na komputerze, ale równie dobrze na telefonie komórkowym. Możesz więc oglądać tenisowe zmagania bez względu na to czy jesteś we własnym mieszkaniu, w podróży, w pracy (radzimy uważać :)) czy gdziekolwiek indziej.

Gdzie oglądać Wielkie Szlemy?

Nie mogliśmy zacząć przedstawienia kanałów i stron internetowych z transmisjami inaczej, niż odpowiedzią na pytanie gdzie oglądać Australian Open, French Open, Wimbledon oraz US Open, a więc komplet wielkoszlemowych turniejów. Tenis mecze na żywo za moment będziesz miał pod absolutną kontrolą!

Australian Open transmisja

 • Betclic TV
 • Eurosport 1, Eurosport 2

Gdzie oglądać Australian Open, rozgrywany w Melbourne? Wielkoszlemowy turniej w Melbourne możesz oglądać między innymi za darmo za pośrednictwem usługi Betclic TV, którą dostarcza, a jakżeby inaczej, legalny bukmacher Betclic. Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, możesz je śmiało otworzyć i odebrać atrakcyjny bonus na start. Mecze Australian Open obejrzysz na komputerze, ale także na telefonie komórkowym za pośrednictwem strony mobilnej bądź dedykowanej aplikacji.

Zweryfikowana
200 PLN
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Zwrot za pierwszy zakład - 200 PLN
 • +120% zysku na wygranych kuponach wielokrotnych
 
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Prawa telewizyjne do transmisji Australian Open posiada grupa Eurosport. Zakupiła je aż do końca 2031 roku. Dlatego też wszystkie mecze Igi Świątek, Huberta Hurkacza oraz dowolne wybrane spotkania możesz śledzić na żywo w kanałach Eurosport 1 oraz Eurosport 2. Dodatkowo, dostępne są także płatne transmisje w serwisie streamingowym Player.pl, gdzie oglądać tenis jest bardzo wygodnie – także z komórki.

French Open transmisja

 • STS TV
 • Eurosport 1, Eurosport 2

Trawiasty Roland Garros doświadczył nam już sporo emocji, ze względu na triumf Igi Świątek. Liczymy, że to jeszcze nie jest jej ostatnie słowo, a dla wszystkich, którzy pytają, gdzie oglądać Roland Garros, odpowiadamy: transmisje online z French Open znajdziecie między innymi na stronach bukmachera STS i są one darmowe, pod warunkiem dodatniego stanu konta lub postawionego zakładu w ciągu ostatnich 24 godzin. Rejestracja jest darmowa, a na nowych graczy czekają niezłe bonusy.

Zweryfikowana
1660 zł
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty

Premia i szczegóły oferty:

 • 1500 zł od depozytów
 • cashback 100 zł
 • 60 zł extra
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

French Open na żywo oglądać można również w telewizorze na kałanach Eurosportu: Eurosport 1 oraz Eurosport 2 oraz na płatnej platformie online Player.pl. Grupa Discovery, która jest właścicielem Eurosportu, wykupiła prawa telewizyjne do French Open do końca 2026 roku.

Wimbledon transmisja

 • Fortuna TV
 • Grupa Polsat (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News)

Wimbledon to turniej, w którym najwięcej radości dała nam Agnieszka Radwańska. Liczymy jednak, że Iga Świątek i Hubert Hurkacz pójdą w jej ślady. Transmisje online z trawiastych kortów tego Wielkiego Szlema znajdziesz chociażby w usłudze Fortuna TV. Jak w przypadku każdego bukmachera, streamy można śledzić za pomocą komputera, ale równie dobrze telefonu komórkowego. Jako nowemu klientowi, przysługuje Ci ciekawy bonus powitalny.

Nowa
630 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback - 600 zł
 • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie oglądać Wimbledon w telewizji, to odpowiedzią na to pytanie są kanały grupy Polsat: Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News. Będąc abonentem Cyfrowego Polsatu, transmisje z Wimbledonu znajdziesz także w serwisie Polsat Box Go. To na którym kanale poleci mecz Świątek, Hurkacza czy dowolny inny, Polsat uwzględnia zawsze w swojej ramówce na kilkadziesiąt godzin przed początkiem pojedynku. Co ciekawe, Wimbledon jest jedynym wielkoszlemowym turniejem, do którego praw telewizyjnych nie posiada Eurosport.

US Open transmisja

 • Betclic TV
 • Eurosport 1, Eurosport 2

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie oglądać US Open, to podpowiadamy, że jedną z opcji jest Betclic TV. Skorzystaj ze strony internetowej, strony mobilnej lub aplikacji na telefon i bądź na bieżąco z wydarzeniami na amerykańskich kortach. Pamiętaj o bonusie na start.

Zweryfikowana
200 PLN
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Zwrot za pierwszy zakład - 200 PLN
 • +120% zysku na wygranych kuponach wielokrotnych
 
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Śledzenie US Open w telewizorze umożliwia Eurosport, za pośrednictwem kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2, które wykupiły prawa aby pokazywać tenis mecze na żywo z US Open do końca 2022 roku. Warto śledzić rozpiskę i plan transmisji, bowiem Eurosport przyzwyczaił, że lubi często rotować transmisjami pomiędzy swoimi poszczególnymi kanałami. Jeśli chcesz mieć tenis ziemny na żywo pod kontrolą, pamiętaj o tym.

tenis mecze na żywo

Gdzie oglądać mecze tenisa za darmo?

Jak zatem widzisz, tenis ziemny na żywo za darmo możesz oglądać na stronach legalnych bukmacherów. Polecane przez nas witryny, gdzie oglądać tenis to: STS, Betclic oraz Fortuna, gdzie znajdziesz wszystkie transmisje z Wielkich Szlemów oraz pozostałych turniejów, praktycznie każdej rangi i z każdego zakamarka świata. Jeśli chcesz z kolei oglądać w telewizji, to kanały posiadające prawa do tenisa to grupa Eurosport (AO, US Open, French Open) oraz grupa Polsat (Wimbledon). Inne turnieje możesz śledzić za pośrednictwem kanałów grupy Canal+.

Tenis mecze na żywo to nie tylko oglądanie, ale też możliwość stawiania zakładów live. Jeśli lubisz bukmacherkę lub chciałbyś jej liznąć, na naszej stronie znajdziesz krótki, ale treściwy poradnik, jak obstawiać tenis ziemny.

Zobacz również, gdzie oglądać mecze piłki nożnej.