Hurkacz – Dimitrow transmisja. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Transmisja meczu Hurkacz - Dimitrow
fot. Icon Sport

W ćwierćfinale ATP Paryż 2023 Hubert Hurkacz zagra z Grigorem Dimitrowem. Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Dimitrow? Transmisja tv na Polsacie Sport, a darmowy stream online w STS.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Hurkacz – Dimitrow? Transmisja online i tv

Mecz Hurkacza z Dimitrowem już w piątek 3 listopada o godzinie 14:00. Darmową transmisję online zapewni STS. Wymagana jest rejestracja konta. Skorzystaj z linku na wstępie, klikając “oglądaj tutaj”. Jeżeli wolisz oglądać mecz tradycyjnie na telewizorze, to transmisja pojawi się na antenie Polsatu Sport. Stawką polsko-bułgarskiego pojedynku jest awans do półfinału imprezy w Paryżu, gdzie Hurkacz lub Dimitrow zagra z wygranym pary Tsitsipas – Chaczanow.

Bukmacherzy uważają Grigora Dimitrowa za faworyta meczu. Fakty są bowiem takie, że Bułgar wygrał każdy bezpośredni mecz przeciwko Hubertowi Hurkaczowi. Czy wrocławianin będzie jednak w stanie odwrócić niekorzystną kartę? Na to gorąco liczymy, ściskając kciuki za awans Polaka do półfinału. Skoro wiesz już gdzie Hurkacz – Dimitrow transmisja, warto dodać, że mecz rozpocznie się o 14:00 czasu polskiego.