Świątek – Jabeur transmisja. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Świątek – Jabeur transmisja. Gdzie oglądać mecz na żywo?
Icon Sport

Ons Jabeur będzie trzecią rywalką Igi Świątek na turnieju WTA Finals w Cancun. Iga ma w dorobku dwa zwycięstwa i powinna dziś przypieczętować awans do 1/2 finału turnieju finałowego. Wobec tego zasadne jest pytanie gdzie oglądać Świątek – Jabeur. Transmisja tv i online są jak najbardziej dostępne.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Świątek – Jabeur? Transmisja online za darmo (WTA Finals 2023)

Pierwsza informacja odnośnie transmisji online. Darmowa transmisja meczu Świątek – Jabeur pojawi się w serwisie Fortuna. To strona bukmacherska, gdzie wymagana jest rejestracja konta, aby oglądać wszystkie mecze Igi za darmo. Możesz przy tym oglądać także inne mecze tenisa ziemnego, a więc na przykład w wykonaniu Hurkacza czy Djokovicia, ale także inne dyscypliny. Skorzystaj z poniższego przycisku i dokonaj wspomnianej rejestracji.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Jabeur? Transmisja tv na żywo (02.11.2023)

Naturalną rzeczą jest też z meczu Świątek – Jabeur transmisja telewizyjna. Mecz Świątek dzisiaj na żywo będzie do obejrzenia na Canal+Sport. Abonenci będą mogli skorzystać także z platformy Canal+Online. Iga Świątek powinna wyjść na kort około godziny 23:00.

Iga jest faworytką meczu przeciwko Ons, ale nie dziwi to, co pokazują także nasze typy Świątek – Jabeur. Polka wygrała trzy ostatnie bezpośrednie mecze, w których rywalizowała przeciwko Tunezyjce.