Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja, stream online, kiedy gra? (01.08.2023)

Hurkacz - Alcaraz gdzie oglądać
fot. Icon Sport

Polak rozpoczyna turniej ATP w Waszyngtonie. Z racji rozstawienia, nasz rodak zacznie od drugiej rundy. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online dostępne będą dla kibiców, a szczegóły znajdziesz w tekście.

Oglądaj tutaj

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj? (01.08.2023)

W zeszłym roku Hurkacz odpadł w Waszyngtonie już w pierwszym meczu. Teraz trzymamy kciuki, żeby było lepiej. Jego pierwszym rywalem, w drugiej rundzie turnieju będzie notowany w drugiej setce światowego rankingu, Michael Mmoh. Amerykanin nie jest faworytem i Hubi powinien wygrać z łatwością, ale oczywiście nie lekceważymy jego rywala.

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Spotkanie Hurkacz – Mmoh odbędzie się 1 sierpnia 2023 roku, około godziny 21:30 czasu polskiego. Będzie to drugi mecz na korcie, począwszy od godziny 20:00, kiedy zagrają Brady i Kalinina.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja tv, stream online

Kolejne pytanie brzmi, gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo? Transmisja telewizyjna na Polsacie Sport, a darmowy stream online w STS. Wymagana jest rejestracja konta, żeby oglądać mecz Hurkacza dzisiaj.

Oglądaj tutaj

Jak już wspomnieliśmy, Hubert jest faworytem i liczymy na szybki awans do trzeciej rundy turnieju ATP w Waszyngtonie. Kiedy gra Hurkacz już wiesz, także wiesz gdzie oglądać. Pozostaje zatem zacisnąć kciuki za Polaka. Powodzenia Hubi!